Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szoktassam le erről...

Hogyan szoktassam le erről anyámat úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ebben a házban már eleve semmi privát szférám nincs, de amikor fáradtan hazajövök, van, hogy anyám gondol egyet, és egész délután elterülve alszik az ágyamon. Ahányszor rászólok, hogy menjen a saját ágyába, jön a sértődés, meg az ordítozás (pedig megtehetné, annyi, hogy át kéne sétálnia a másik szobába, és ott még nagyobb csend is lenne.) De így nem lehet tőle semmit sem csinálni, mert ha felébred véletlen, kapok rendesen, de a horkolásával meg engem zavar. Az a kedvencem, amikor késő este már feküdnék le, de nem hagyja, mert ő inkább az én ágyamon akar aludni, és órákig kell várnom, másnap meg hulla fáradtan indulhatok el. Nagyon idegesít már, mit csináljak, hogy leszokjon erről, és ne legyen belőle balhé? Ötletek?
2020. márc. 4. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
aludj az anyukåd ågyån ha senki nem alszik benne .
2020. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez eléggé furcsa, mi lehet vajon a célja?!
2020. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Sértődés nélkül nem fog menni. Vagy vállalod a sértődést és elkezded zárni a szobád, vagy tűröd csendben továbbra is, vagy szobát cseréltek.
2020. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Apád mellől menekül.
2020. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 Nem tudom én se, mindig csak annyit mond, hogy itt jobb aludnia.


Utolsó: Inkább mi menekülünk előle..

2020. márc. 4. 18:20
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Leszoktatni akarod valamiről, vagy megmondani neki, hogy fejezze be azt, hogy te ágyadon alszik és elveszi a saját dolgaidat, helyedet, kitúr a saját életedből?


Nem számít, hogy ő meg van-e sértődve vagy sem, mert itt ő a hibás. olvass utána az érzelmi zsarolás c. témának. Megmondod, hogy mit akarsz és pont. Úgyis lesz belőle balhé, de ha örökké meghátrálsz és engedsz neki, akkor csak neked lesz rosszabb.

2020. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából csak azért vagyok bizonytalan, mert attól félek, hogy nem csak érzelmileg bántana.
2020. márc. 4. 18:29
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
El akar üldözni otthonról.
2020. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#9 Az érdekes lenne, mert kiskorú vagyok.
2020. márc. 4. 19:06
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Alighanem apádtól menekül és Te vagy a mentsvára. Beszéld meg vele.
2020. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!