Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Köteles a gyerek apja megadni...

Köteles a gyerek apja megadni az ex feleségnek az új lakcímét?

Figyelt kérdés
Párom elvált, van egy kislánya, aki általában 2 hetente 1-2 napra jön hozzánk látogatóba. Pár hete a párom hozzám költözött, amit a láthatás után a kislány otthon el is újságolt az anyjának, aki örjöngött (nyilván féltékenység), hogy a párom köteles megadni neki az új címét, mert így nem tudja hova viszi a gyereket. Amúgy nem véletlenül nem akarjuk hogy megtudja, a párom mikor egyedül élt rendszeresen felbukkant, megrongálta a kocsiját, ha nővel látta nekiment a csajnak meg még sorolhatnám...
2020. márc. 5. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván tudnia kell, hogy hova viszik a gyerekét. Ha meg bármiféle atrocitás ér akkor feljelentés + gyermekelhelyezési per ha nem volt.
2020. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nyilván megvolt minden, mindenről papír van, viszont nekem valaki azt mondta apuka oda viszi láthatáson a gyereket ahova akarja
2020. márc. 5. 16:57
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Mennyi idős a kislány? Mert egy bizonyos kor után már nem köteles az apuka megadni a lakcímét.
2020. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

#2

Ja hát ha valaki azt mondta hogy úgy van és te el is döntötted hogy csak neki lehet igaza akkor minek teszel fel kérdést?

2020. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Az anyának is joga van tudni hol a gyereke. Mi van ha történik valami?
2020. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Fordítsd meg. A pasid mit szólna, ha az exfelesége nem adja meg az új címét, csak mondjuk az ovi előtt átadja a gyereket? Ő biztos nem lenne zabos.

Másrészt, ez kettejük magánügye. Majd a pasid lerendezi az exével, neked ebbe nem kell belefolyni, főleg nem kell rendezkedni.

De úgy látszik a pasidnak ez az idegbeteg, hisztis típus a zsánere.

2020. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Spec nekem a biro mondta h a lathatas alatt oda viszi a szulo a gyereket ahova akarja az az o ideje!

Nekem az exanyos/apos miatt merult fel ez a kerdes mivel lancdohanyosok. Es full igenytelenek.

2 honapja elkoltozott az ex masik varosba. De nem kotelezhetem a lakcimenek kiadasara. Jogaaztok kerdeztem es a gyamugyon is.


A csavar az h ha en koltozok el akkor kotelessegem ezt fele jelezni es a uj cimet megadni


Fura ...

2020. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Apuka a gyámügyön veszi át a gyereket, mert anyuka nem bír viselkedni
2020. márc. 5. 18:01
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Anyuka így, anyuka úgy, de valamit csak jobban tud, ha ő nevelheti a gyereket, és nem ítélték az apjának.
2020. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Te nem szeretnéd tudni hogy hol a gyereked?
2020. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!