Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy éltétek meg...

Szülők! Hogy éltétek meg amikor a gyermeketek kirepült otthonról?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

"Ha kirepültek a gyerekek, és a kutya is megdöglött, akkor kezdődik az ÉLET"


:-)))

2020. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örültem, hogy önállóan is megáll a lábán. Bármikor ott vagyunk neki, ha kell, de végre felnőtt és sok-sok év után mi is úgy élhetjük az életünket, ahogy akarjuk.
2020. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyesek biztos csúnyának gondolják amit mondok, de bizonyos szinten megkönnyebbülésként. Kevesebb munka, több szabadidő, több bevétel marad... Ha baj van visszajöhet a gyerek, de ettől még megkönnyebbülés huszonöt év önkéntes háttérbe szorulás után fellélegezni, magunkra gondolni.
2020. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is jó látni, hogy mindkettő megtalálta a helyét az életben. Örülök, hogy így alakult.
2020. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukám össze roppant, azt hitte élete végéig vele fogok élni, ő akkor egyedülálló volt, pszciháterhez kellett járnia.
2020. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zimonyi attila válasza:
24%
Hát qrva mérges voltam, mert elfelejtettem kinyitni az ablakot!!!!
2020. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor a második is kirepült, üres lett a lakás. Hiányoztak, de nem féltettük őket. tudtuk,hogy jó helyen vannak. Mi is kirepültünk annak idején a szüleinknek...

Jól van ez így. Messzire repültek, de utánuk repültünk...

2020. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!