Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert ilyen velem az anyukam?

Miert ilyen velem az anyukam?

Figyelt kérdés
Mindenert kiabal velem barmit mondok neki, ingerult lesz. Mindig ilyen volt gyerekkorom ota. Mar lassan nem merek neki mondani semmit. Ha mondok neki valami tervet amit szeretnek majd a jovoben, azert is felemeli a hangjat. Sose ertettem miert is feszult mindentol. Olyanert is idegbeteg lesz amivel semmi nagy dolgot nem mondok. Masnak is ilyen?
2020. márc. 8. 18:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt: Nagyon sok dologban iranyitani akar, meg akarja mondani mit hogy csinaljak az eletemben is akar. Sokszor azt kell tenni amit o akar, s mond. Egyre jobban idegesit.
2020. márc. 8. 18:14
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Igen, másé is ilyen.
2020. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Hát ha nem töltötted be a 18-at addig megmondhatja, hogy mit csinálj. De ha már felnőtt vagy akkor nem irányíthat. Egyébként lehet, hogy anyukádnak valamit nem sikerült elérnie gyerekként, és most ezt rajtad próbálja meg kiélni? Vagy fordítva, azt akarja hogy neked se sikerüljön... Elég sok ilyen szülő van, hogy a sjaát gyerekét is vissza akarja tartani, sajnos. Vagy lehet hogy csak túlféltő és mindentől meg akar óvni.
2020. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elmultam mar 18.


21 eves vagyok.

2020. márc. 8. 18:39
 5/9 anonim válasza:
0%
És egy házban is laktok? Ami az övé? Mert akkor is megmondhatja, hogy mit csinálj ha jól tudom, annak ellenére, hogy felnőtt vagy. Egyébként próbálj meg beszélni vele. Mi nem tudjuk ki deríteni, hogy miért ilyen.
2020. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az így viselkedők a rossz természetű emberek.
2020. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én anyukám is sokszor kiabált :D

De amikor már elegem volt én is felemeltem a hangom, hogy azért álljon már meg a menet. Azóta jóval ritkábban van ilyen. Bár én fiú vagyok és így szerintem van különbség azért. 21/F

2020. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-esnek: Honnan tudod mi a nemem? A masik meg, hogy miert lenne kulonbseg? Ha fiu kiabal az anyjara, akkor abbahagyja? Ha lany, akkor nem?
2020. márc. 8. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Koltozz el . Tobb berlo egy tobb szobas lakasban. Ki fogsz jonni anyagilag.
2020. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!