Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg vele?

Hogyan értessem meg vele?

Figyelt kérdés

Tini vagyok és női gondom támadt.Szóltam édesanyámnak,ő elvitt orvoshoz és kiderült,hogy elkaptam valami kis fertőzést.Azóta anya ordít velem és fenyeget.Azt hiszi,hogy nem vagyok szűz, pedig sosem volt barátom.

Már nem ez az első,hogy kitalál ilyen dolgokat.Biztos dohányzom,biztos drogozom,tuti van barátom.Pár éve elkaptam egy mononukleózisnak nevezett betegséget.Ezen kb.minden gyerek átesik(csak egyszer).Csókbetegség a másik neve,mert nyál útján terjed.Képzelhetitek,hogy mekkora hisztit csapott,pedig még sosem csókolóztam.Egy rosszul elmosott pohártól is simán elkaphattam.

Rendes gyerek vagyok,otthon ülök és szerintem megbízható vagyok.Hogyan értessem meg vele,hogy én nem csinálok ilyen dolgokat? Miért nem tud bízni bennem? Rosszul esik,hogy ilyeneket kitalál és elhiteti másokkal.



2020. márc. 8. 22:56
 1/2 Argloss ***** válasza:
95%

Sehogy. Soha nem fog megbízni benned, bármennyire is próbálkozol. Abból indul ki, hogy ő miket csinált, hazudott össze-vissza gyermekkorában meg miket hallott másoktól. Minél jobban próbálkozol annál inkább elhiszi majd magának, hogy hazudsz neki.

Egyszer elmondod az igazat, onnantól kezdve vagy ráhagyod a hülyeségét, vagy visszakérdezel mindig, hogy mire alapozza ezeket a dolgokat. Tegyél magadnak szívességet és ne idegeskedj rajta, hogy miket gondol rólad más megalapozatlanul.

2020. márc. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jaj, ilyen velem is volt 16 évesen. Felírt az orvos egy olyan antibiotikumot, hogy elkaptam egy gombát, de olyan szinten, hogy aludni sem bírtam. Attól az 1000 mg-ostól. Rá pár évre ugyanolyan fajtától megint kijött. Megkértem, hogy ne mondja el senkinek, apámnak sem, de még a kollégáinak is elmondta, és vagyok a bolond, hogy számonkértem...


Egyből jött, hogy megkurattam magam, meg apám ilyeneket mondott, hogy "na mi van viszket a p...csád", pedig tényleg elviselhetetlen volt. Ja meg mindenáron azt hitték, hogy a nyári hittantáborban összefeküdtem mimdenkivel, meg biztos terhes is vagyok. Akkor hitte el, hogy nem, mikor premier plánban végignézte az orvosnál, hogy valóban szűz vagyok, meg nem terhes... Addig nem hitte el... Meg ugye anyám magánorvoshiz vitt, utána folyamatosan hallottam apámtól, hogy "mennyi pénzt kib...sztunk annak a kóklernek, meg mert ennek viszket a pi..csája,meg biztos lógni akart a suliból ez a k...rva, meg egy büdös k...rva vagyok".


Egyébként azért mondtam el, mert magam nem lóghattam el orvoshoz, gyógyszertárba, meg nem is volt rá pénzem. Nem mehettem kb. sehova egyedül.


Hiába magyarázod nekik, buta falusi paraszt, szerinte a lányokat csak használják, meg biztos k...rva vagyok, meg álljak ki a sarokra.


Mai eszemmel vennék egy Canestent a boltban. Nem ez az egy ilyen dolguk volt, meg most sem lehet barátom, pedig elmúltam 18,meg a körömlakk is ribis... Ja meg a tampon is, kiburogattká a szoba közepére..


Az ilyennek nem magyarázol meg semmit, csak rosszabb lesz. Hagyd rá, vagy legközelebb próbáld megoldani nélküle, vagy ha van valaki normálisabb felnőtt körülötted!


Meg szerintem, ha netalántán tényleg szextől szedted volna össze, ami nem igaz, akkor sem kellett volna ezt! Csak rosszabb lesz! Azt sem értem, mit lakok még ktthon ilyenekkel!

2020. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!