Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyámmal? Mi...

Mit csináljak anyámmal? Mi baja van?

Figyelt kérdés

Szóval, hamarosan 18 éves srác vagyok, 1 éve vagyok a barátnőmmel. Anyukám az elejétől fogva nem igazàn szereti több okból, pl hogy a barátnőm jobban főz anyunál, és ezért minden áron beleköt. Meg mikor a barátnőmön valami olyan ruha van (pl.: szoknya ami a térde felett ér véget, vagy olyan póló amiben picit is látszik a melle) olyat mond neki hogy mehet a sarokra, meg hogy van pár facér negyvenes az utcába, az összes ágyán menj végig. De most konkrétan nagyon kiakadtam, ez történt ma este/tegnap:

A barátnőm szülei leutaztak vidékre 3 napra, sajnos temetésre mentek. Mikor ezt megtudták a barátnőm megkérdezte hogy esetleg jöhet-e hozzánk, mert akkor együtt vagyunk meg nem szeretne egyedül lenni. Tegnap jött át, mert a szülei tegnap mentek le. Ilyen nagy két kagylós mosdónk van aminek az egyik fele az enyém ( másik a szüleimé) mondtam a barátnőmnek hogy pakoljon oda amit akar, oda tett egy-két cuccot, közte a kedvenc rúzsát amit tőlem kapott valentín napra. Mikor hazaértünk anyám kiakadt mert monda hogy takarítani akart, de a barátnőm “belakta a fürdőszobát” és hogy mit képzel hogy ilyen drága dolgokat kunyerál az én pénzemből és hozzá akarta vágni a rúzst de elszúrta és leesett majd a kövön ripityomra tört a 12.000 forintos rúzs. Majd a barátnőm kezébe nyomott egy rongyot hogy takarítsa fel. Láttam hogy a barátnőmet a sírás kerülgeti, de összetakarított, kidobta a szilánkokat minden, és mikor bejött a szobámba akkor csordultak ki a könnyei.


Most rohadt mérges vagyok anyura, mit csináljak, mit mondjak neki? Teljesen kiakadok tőle. És ez csak 1 eset a sok közül!

Előre is köszi!17F



2020. márc. 9. 21:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%

Most akkor 17 vagy 18 éves srác vagy?

Elég kamu szaga van, találj ki jobbat.

2020. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

Ha a sztori nem kamu, akkor első körben azt javaslom, hogy növessz tököt és próbálj felnőni és férfiként viselkedni, mivel jelenleg csupán egy kislány vagy, egy igazi puhapcs.

A lány helyében először is otthagynálak, másodszor pedig közölném az anyáddal, hogy ha nem fizeti ki a 12.000 Ft-os rúzst, akkor rendőrségi feljelentést teszek. Ez ugyanis kissé meredek anyagi károkozás.

Egyébként lehetne annyi eszed, hogy nem viszed haza ezt a szerencsétlen lányt, ennél még a parkban is jobb dugni, már úgyis tavasz van.

2020. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1 hamarosan 18==> vagyis még 17 vagyok!!!!

#2 nem csak dugni kell a barátnőm!

2020. márc. 9. 21:57
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

1. Irta hogy hamarosan 18..

Nem tudom, anyad nagyon brutal, mi az hogy összetöri amit a csajnak vettel? Szerintem erre ment ki az egesz hiszti, hogy belekosson az ajandekba es sikerult is neki tonkretenni. Gondolom o nem kap apadtol draga rúzst. Feltekeny. Apadnak kellene leallitania, te elmondhatod a velemenyed, de ha siman odab..ssza a foldhoz a cuccokat, akkor kb semmibe vesz. Semmit nem er a szavad neki. Apáddal beszeld meg hogy allitsa le vegyen vissza mert nagyon eltulozta.

2020. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Anyukád nem tudja feldolgozni, hogy felnőttél... Egyszerűen csak féltékeny a lányra, rád, az egész világra, ezért aztán mindenkibe ott mar bele, ahol tud.

Szerintem testvéred sincs, akivel tovább foglalkozhatna, vagy valami háziállat...

Sajnos sokat nem tudsz tenni, ezt neki kell valahogy megoldani.

2020. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Hibbant!
2020. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
#6 os nem mondom hogy ez volt: [link] de simán vannak ilyen árban márkás rúzsok.
2020. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

És te mit csináltál miközben ez történt? Álltál és nézted? Miért a barátnődnek kellett feltörölnie a foltot? Én a helyedben feltöröltem volna helyette, vagy feltöröltettem volna az anyámmal. Fiúk,ti mitől féltek, miért nem véditek meg a barátnőtöket? Miért nem mertek rászólni az anyátokra? Ennél csak rosszabb lesz, ha nem lépsz időben...

Védd meg a lányt! Azért vagy férfi...

Én nem engedtem volna, hogy feltörölje és én se töröltem volna fel (és akármilyen paraszt vagyok, lehet megfogtam volna valamit, ami az anyámé, mondjuk egy parfümöt és földhöz vágtam volna, hátha akkor átérzi, hogy milyen az, ha valakit semmibe vesznek)... Legyél kicsit férfiasabb, mert hidd el nekem, a kapcsolatotok rovására fog menni! 19/L

2020. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Növessz tököt és védd meg magatokat, mert anyád qz összes kapcsolatodat gallyra fogja vágni. Féltékeny, manipulatív típus. Ne hagyd magad!
2020. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

#8 vagyok... Ne apáddal próbáltasd leállítani (,mert és úgy tapasztaltam, hogy ahol az anya ennyire semmibe veszi a fiát és annak az érzéseit, ott az apát is semmibe veszi...) állítsd le te magad.

Próbáld ki azt, hogy ő üvölt, mert random ideges (lehet neki ez okoz örömöt, vannak ilyen emberek) te meg úgy teszel, mintha nem hallanád.., csináljon akármit közben.

2020. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!