Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is igazságtalan...

Szerintetek is igazságtalan volt ez? Miért lett ezért ennyire dühös apu?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy ilyen nagyobb családi összejövetel mert anyunak szülinapja volt. És a keresztesónk mondta hogy (ugye ő most 8.-os) felvették abba a suliba ahova szeretne menni. És neki a szülei elég gazdagok,és az öcsém meg mondta viccből hogy "mi ebben a meglepő ennyi pénzzel még a Fazekasba is felvették volna". De ez csak egy rossz vicc volt. És erre apu nagyon ideges lett és felzavarta a szobájaba. Aztán mikor a többiek elmentek még le is szídta. De nem tudom miért reagált erre olyan rosszul mert végül is csak egy rossz vicc volt. Szerintetek is igazságtalan volt ez az öcsémmel szemben?

2020. márc. 10. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem volt igazságtalan. Más generáció, ő ezt nem gondolta viccesnek, ezért nem lehet hibáztatni. Lehet, hogy a srác szüleinek sem tetszett a beszólása. A reakció meg enm is volt olyan súlyos.
2020. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem volt igazságtalan ugyanígy reagáltam volna!

Az unokatesód elért valamit amit ő egyszerűen lehúzott. Ez mellett nem csak az unokatesód de a szüleit is minősítette undorító módon.

2020. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Irigy és rosszindulatú megjegyzés volt, nem pedig vicc. Ez a "jajj csak vicceltem" a bunkók kedvenc szabadulókártyája. Öcséd inkább kicsit nézzen magába.
2020. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Igaza volt Apukádnak. Bunkó beszólás volt. Nem vicces.
2020. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Az öcség konkrétan semmibe vette az unokatestvéretek képességeit.

Jó sulikba való bejutáshoz gyakran a kiváló tanulmányi eredmény se elég.

Nem rossz vicc volt, szimpla parasztság.

2020. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

"Jó sulikba való bejutáshoz gyakran a kiváló tanulmányi eredmény se elég."

lehet, hogy pont ezért mondta :D

2020. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Húgomnak esszét kellett volna írnia a terveiről, hogyan tudná a társadalmat jobbá tenni, stb stb... (4 éve volt, nem emlékszem tisztán)

De tojt rá, és hiába a felső-középosztály, hiába a 4,9-es átlag, várólistára került, végül szakközépbe...

2020. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Igaza volt apukádnak.az öcséd most nagyon rosszindulatúan és bunkón viselkedett.

Én nem lepődnék meg, ha haragudna rátok, vagy elmondaná a szüleinek.

2020. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem vicc volt, hanem bunkóság. Én is mérges lettem volna.
2020. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

Uhh... Bizonyára ti, random emberek, akiknek -1 rálátásuk van a dologra jobban tudjátok, hogy bunkóság volt-e vagy sem.

Nem, ez nem olyan egyszerű, mint ahogy itt 10-ből 11-en írják azt. Ha ennyire egyszerű lenne, akkor engem Ti mind egy velejéig rossz, átkozott, nyomorult embernek tartanátok hasonló helyzetben...

Ez nagyban függ attól, hogy milyen viszonya van az öcsédnek a kereszttesótokkal. Ha amúgy is ilyen poénos/feketehumoros/sértegető-csipkelődő humorral szoktak szórakozni, akkor én azt hiszem nem történt semmi büntetendő. Max akkor gáz ez, ha az öcséd ilyen, de a kereszttesód nem ilyen és az öcséd ezt nem tudta felmérni. Na, az úgy csúnya tud lenni. Ezért kétélű penge, ha ilyen az ember.

Szerintem meg nálad jobban semelyikünk sem fogja tudni eldönteni, hogy igazságtalan volt-e a leszidás, vagy sem. Te voltál ott elvégre, nem mi.

2020. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!