Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért reagál mindent túl az...

Miért reagál mindent túl az anyukám?

Figyelt kérdés

Iszonyatos izomlázam van, nem tudok ráállni se a lábamra, a combom, vádlim mind sajog és fáj is.. Mondom anyának, hogy holnap holnapután (hét végére) nem megyek suliba.. Erre odamegy a géphez, kiszámolja, hogy mennyit hiányoztam eddig, és mennyit hiányozhatok még az évismétléshez..


30% tól már kötelező évet ismételni.. Nekem a legmagasabb ami van az 12%.. pénteken lesz egy óra, miről ha hiányzok, 14 re fog felmenni..

Ezt anyám úgy túlreagálja, úgy kezel most engem, mintha megbuktam volna, és készül, hogy jövőre újra 10.-es leszek.. Röhej :D


Bármi ami nem róla (anya), hanem rólam szól azt rettentően untatja és ideges lesz tőle.. Iskolai csokigyűjtés van, és mondom ,hogy adok 5 tábla milkacsokit, mikor megy boltba? (kérdezem anyától) Ő arra sík idegesen mondja, hogy NEM TUDOM!.... És elkezdi, hogy öltözz fel, elmegyünk boltba.. Ilyenkor mi elhet a baja? Mondom neki, hogy 3 hét van még a gyűjtés végéig, ráadásul nem tudok lépni se...


Tehát, hogy mindent olyan szinten túlreagál, hogy az hihetetlen és ha épp túlreagál valamit, akkor megszűnik a külvilág, semmi mást nem képes befogadni. Már ordítok vele, hogy ANYA? KÉRLEKSZÉPEN EZT HAGYD ABBA! Akkor sem.. Elképzelhető, hogy klimaxol? 54 éves...


12-ről 14-re felmegy a hiányzásom, 30tól évismétlés és osztályozóvizsga, Tehát mindenképp be kell menni.. Logic lvl9999


3 hét múlva lesz vége a gyűjtésnek, de most azonnal boltba kell menni a járni alig tudó fiával..



17/f


2020. márc. 11. 15:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Szaros izomláz miatt kihagyni napokat az iskolából? Na ez az elkényeztetettség lvl 9999..
2020. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

nem érted szerintem... Izomláz oké, de ha nem tudom mozogni? Nem lehetsz nagy sportember, ha nem tudod milyen érzés :/


nem hajlik a térdem, de ha mégis olyan irdatlan nagy fájdalom lesz a combomban, hogy ordíthatnékom van.. Ha ráállok, akkor meg még a vádlimban is..

2020. márc. 11. 15:22
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Te nem lehetsz sportember, ha ilyen gyenge kifogással lógni akarsz. Nem vagy beteg. Anyudnak van igaza, nem reagált túl semmit.
2020. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy meg miért ész nélkül sportolsz, hogy így lerobbansz tőle? A te hibád, nem ok arra hogy lógj. A csokiért is felemelheted a hátsód. Ennyire ne szolgáltasd már ki magad.
2020. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Most meg titeket nem értelek.. Megmozdulni sem bírok, és én reagálom túl? Tehetek én arról, hogy milyen tesitanárom van?


Ha most helyben eltörném a lábad, biztos nektek is sok kedvetek lenne bemenni..


Nem tört el semmim, de azért elég kellemetlen...

2020. márc. 11. 15:44
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Még csak március eleje van, de már hiányoztál 12 napot. Nem gondolod hogy anyuka jogosan izgul az évismétlés miatt? Van még pár hónap év végéig, mi lesz ha komolyan beteg leszel és igazán szükség lesz hiányzásra. Az izomláz gyógyszere pedig a mozgás. Már Matula bácsi is megmondta, már ha tudod ki az...
2020. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Csak tornaóra? Anyám..... Nehogy már egy kis híján nagykorú pasi ennyire nyafka legyen.... Zéró állóképességed lehet.
2020. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
91%
Igen, te reagálod túl, hacsak nincs valami mozgásszervi betegséged. 18 éves nő vagyok, heti 5-ször három óra edzéssel és mégse hagyok ki sulit miatta. És igen volt már izomlázam, valóban kellemetlen de túl lehet élni, és iskolába is lehet menni vele. Ha meg annyira nagyon fáj menj el vele orvoshoz.
2020. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Anyád gondolom csak aggódik, hogy ilyen elkényeztetett, 0 állóképességű gyereke van. Itt egyedül te reagálod túl a dolgokat. Szorítsd össze a fogad és menj el. Jobb ha hozzászoksz, mert ha a suli elvégzése után bárhol hasonlóval próbálkozol, csúnya meglepetések fognak érni...
2020. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy tényleg sok mindent túlreagál, de ezt nem. Ha lány lennél se lenne kifogás, nemhogy fiúként. Nagy izomláz, tudom, hogy qrva szar, holnapra sem lesz jobb, de ha annyira rossz, mint hogy írod, a világ egyszerűbb dolga: elmész orvoshoz. Ha anyukád nem engedi, hacsak nem nézi, ahogy bemész az épületbe, mész engedéllyel vagy anélkül. Ha meg nem akarnának beengedni, eljátszod a hattyú halálát és kitalálsz valami történetet, hogy anyukád nem hajlandó veled jönni, nincs ideje rá, mert mit tudom, 12 órában dolgozik, szabadnap nélkül, és biztos valamit kitalálnak neked.


18/l

2020. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!