Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek érthető a szüleim...

Szerintetek érthető a szüleim viselkedése?

Figyelt kérdés
Fél éve Angliában dolgozom, és nemrég felhívtam a szüleim, hogy érdeklődjek irántuk, de nagyon ellenségesen beszéltek velem. Történt ugyanis, hogy mielőtt kijöttem felhalmoztam egy kis adósságot, 4 munkatársamtól kölcsönkértem összesen 300ezer forintot. Hirtelen kaptam itt alláslehetőséget, és muszáj volt azonnal utaznom. Így nemtudtam visszafizetetni a kölcsönt, és kollégák a családomtól követelték a pénzt. Apám végül mind kifizette, és nagyon haragszik rám, mert szerinte megszégyenítettem. Azt mondta, hogy addig ne hívjam, és haza se merjek menni amíg minden kollégától bocsánatot nem kérek. Oké, tudom, hogy nem volt szép, hogy adósággal a hátam mögött eljöttem, de apámnak mi köze hozzá? Hol van feltétel nélküli szülői szeretet?

2020. márc. 12. 14:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Hát, apád rontotta el, hogy pénzt adott nekik, el kellett volna küldenie őket. Ebben az esetben azért mérges lennék, de nem ilyen szinte.


Ezt a feltétel nélküli szeretetet hagyjuk már, ez csak egy szar klisé, mert egyáltalán nem igaz.

2020. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon el vagy te tévedve!

Az, hogy haragszik rád, nem jelenti azt, hogy nem szeret.


Szerinted pl. egy komoylabb bűncselekményt elkövető szülője se lehetne haragos, mert hogy feltétel nélküli szeretet...???

2020. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező: te hogyan viselkednél, ha ugyanez fordított felállásban történik, és rajtad követelik emberek az apád tartozását...????


Happy lennél, és puszi-puszi, mintha mi sem történt volna...??? Nézz magadba!

2020. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 alletta ***** válasza:
96%

felnőttként neked illet volna rendezni adósságodat.

köszönd meg édesapádnak, hogy helyetted kifizette, és minél előbb rendezd vele is.

2020. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

" Hirtelen kaptam itt alláslehetőséget, és muszáj volt azonnal utaznom. Így nemtudtam visszafizetetni a kölcsönt"


Ja, persze, mert Angliából nem lehet banki átutalást csinálni... Na mesélj még! :)))

2020. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Azta, lelép szó nélkül, a szülei kifizetik helyette és még nem tetszik neki ha nem jópofiznak. Ritka egy véglény vagy még ezen az oldalon is, pedig az már valami!
2020. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Érthető a viselkedésük.
2020. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Kretén..én nem fizettem volna, menj a börtönbe, ahova való vagy.
2020. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk az a köze hozzá, hogy ő fizette ki? Te tényleg ilyen hülye vagy?
2020. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Tiszta szégyen vagy!
2020. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!