Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintettek jogosan nem...

Szerintettek jogosan nem engedi? Ti engednétek?

Figyelt kérdés
Szóval voltunk Budapesten és ott volt korona vírus simán el lehetett kapnunk.És az osztályfőnök mondta,ha úgy érezzük hogy elkaphatuk inkább menjünk karanténba.Még ha nem is kaptam el,ha kimegyek több esélyem van rá hogy el kapjam.Tudom hogy ez nagyon fiatalokat és ídősebbeket érint,de alapból ritka szar az immunrendszerem.Majdnem meghaltam már szalmonelába és influenzába.Plusz kiskorom óta cigiznek előttem volt hogy fél órát is egy nap.Így a tüdőm sem a legerősebb.Ráadásul anyumnak is rossz az immunrendszere és elég idős.Plusz van olyan osztálytársam aki küldené a házit.Azt is megcsinálnám,ezért nem értem miért nem engedi meg.Nem értem miért nem engedi.
2020. márc. 12. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én azt se értem, hogy mi a kérdés. Szerintem elkaptad.
2020. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Az a kérdés, hogy a koronavírus jó ürügy -e a lógásra.
2020. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, pár nap és úgyis bezárnak a sulik is. Akkor majd rájössz, hogy nem olyan jó buli otthon tanulni.
2020. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat komolyan,olyan együtt érzőek az emberek.Az a kérdés hogy megengednétek hogy a gyereketek a korona vírus miatt maradjon otthon?
2020. márc. 12. 18:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzed, hogy elkaptad? Na ugye, hogy nem. Attól, hogy Budapesten voltatok, nem jelenti azt, hogy el is kaptad. Majd lóghatsz, ha majd bezárják egy időre az iskolákat. De erre még várni kell.
2020. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy könnyebben tanulok egyedül,mint tanárral.Nem szeretném hogy bezárják az iskolát,mert akkor nem adnák fel a tananyagot,hanem a nyáriszünetből vennének el.
2020. márc. 12. 18:33
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Én megengedném. De akkor szó szerint nem mész sehova.
2020. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre a budapesti gyerekek is járnak iskolába, pedig ők minden nap itt sétálgatnak, és bármikor megkaphatják a koronavirust (vagy valami mást).

Ha betegnek érzed magad, maradj otthon, akkor is ha más bajod van. Ha meg nincsenek tüneteid, egyelőre menj iskolába. Mivel igazolná anyád a hiányzásodat??? "Az osztályfőnök mondta" erre nem elég.

2020. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Szép kis mese - szerintem neked egyértelműen az agyadat támadta meg a koronavírus! És ez sajnos gyógyíthatatlan. :-D
2020. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7 egyértelműen,másképp nem lenne értelme.

8 igazából az iskolát fel lehet hívni és tőlük kell engedélyt kérni,Úgyhogy nem kéne az igazolás miatt se agódni.

2020. márc. 12. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!