Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyámék nem...

Mit tegyek, ha anyámék nem normálisak, és nem értik meg, hogy nem akarok állandóan zsíros, cukros kajákat enni több okból kifolyólag?

Figyelt kérdés

Az okok, ami miatt nem akarok cukros, zsíros kajákat enni:

1. Le akarok fogyni (kicsit husos vagyok, 154cm/50kg)

2. Pattanásos voltam nagyon sokáig, és hamar zsírosodott a hajam. 6 hónapig szedtem egy erős gyógyszert, ami sok mellékhatással járt. Nem akarom megint, hogy pattanásos legyek vagy zsírosodjon a hajam.


Anyámék folyton veszik nekem ezeket a kajákat. Hiába mondom, hogy nem kell, az apám behozza nekem. Jó, nem azt mondom, hogy lenyomják a kaját a torkomon, de emiatt mindig elcsábulok.


Mit lehetne tenni? Már nem egyszer próbáltam velük beszélni, de mindig azt hozzák ki belőle, hogy hálátlan vagyok, és nem értékelem, hogy ilyenekkel kedveskednek nekem.



2020. márc. 12. 19:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

egyáltalán nem vagy túlsúlyos,rendben van a súlyod.

a testképzavart kezeltesd.

2020. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

50 kilósan hogy lennél már husos?? még 154hez képest se...

azt lehetne hogy nem eszed meg. Vagy keveset.

2020. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Ők azok a generáció, akik ezeken a kajákon nőttek fel. Ne várd, hogy változni tudjanak. Úgy gondolják, jót tesznek neked, ha ellátnak "minden földi jóval".


Neked kell erősnek lenned és egyszerűen ne edd meg. Egyébként pedig teljesen rendben van a súlyod.


Készítsd magadnak salátákat, sovány kajákat, cukor nélküli dolgokat, akkor talán békén hagynak.

2020. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy az a súly hogy oszlik el rajtad
2020. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
A sulyod után nem olvastam tovább. Aki szerint 50kg húsos... Annak a problémája is hatalmas lehet...
2020. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ne higyjétek el! Húsos vagyok, igen. A derekamnál és a hasamnál is kitüremkedik a háj. A combom is nagy. És nem vagyok testképzavaros!
2020. márc. 12. 19:43
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Sport?
2020. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Egyél kevesebbet az ételből, és kezdj el sportolni!
2020. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%

testsúly zavarod van:

[link]

és nem csábulsz el ha le akarsz fogyni...

nem a szüleid hibája ha nem vagy képes ellenállni és visszavinni a konyhába a cuccot

2020. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De nem értitek, hogy nem egyenletesen terjed el? Nincs testképzavarom értsétek már meg! Ennél jobban nem tudom leírni.
2020. márc. 12. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!