Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megbocsátanátok az apátokna...

Ti megbocsátanátok az apátoknak ha megütne?

Figyelt kérdés

Nem egy laza kis arcsimogatást hanem egy erőből való ütést képzeljetek el,valamint ezután elindulna felétek kiabálva (nagy valószínűséggel folytatásért)de az öcsétek odaugrana és emiatt nem sikerülne több?

Lányként.



2020. márc. 15. 22:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
Miért ütött meg?
2020. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%

Nem. Nincs öcsém, csak 2 kutyám, akik közül szerintem egyikük kelne a védelmemre, de mivel a másik gazdiról van szó, nem valószínű.

Ha nem csak egyszerűen pofont adna - pofon esetén is qrva jó indoknak kell lennie -, hanem megütne, erőből, a továbbiakban félnék tőle, nem tudnám megbocsátani. Mondjuk... ha tételezzük fel, azért kapom, mert kiraboltam, ergo nem maradt semmi pénzünk, vagy betörtem valahova, ilyesmi, jogos lenne, ahogy az elvesztett bizalom is irányomban, de máskülönben szerintem soha.

2020. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Valamiben nem értettünk egyet (nem személyes téma,ha szeretnéd privátban leírom)és annyira felidegesített,hogy inkább elmentem otthonról de csak a ház melletti padra ültem le egy kis friss levegőt szívni fél órára,utána haza jöttem,bementem a szobámba és utánam jött és elkezdett kiabálni,aztán már én is kiabáltam és utána történt a többi.
2020. márc. 15. 22:41
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Költöznék, mindegy mibe kerül. Nem jatszanám végig utána azokat a kínos szituációkat.

Bár engem érzelmileg nem érintene meg a dolog túlzottan, már rég elkönyveltem magamnak apámat. De az lenne az utolsó lépése a mi kapcsolatunkban. Utána nem látna többet.

2020. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
18%
Mi az oka, hogy pofon vágott?
2020. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
4%
Volt ilyen, megbocsátottam.
2020. márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Engem többször megütött és kiabált velem az apám. Megbocsátani megbocsátottam, de soha nem volt jó a kapcsolatunk, gondolom, főleg emiatt.
2020. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. márc. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
9%

attól függ. de sok lány van egyébként, aki el is várja egy határozott fiútól.

ha csak egy nevelő célzatú pofon, akkor nincs gond, de nyilván komolyabb verésről nem lehet szó.

2020. márc. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
12%
Igen. Velem sosem kiabáltak a gyerekeim. Nem is ütöttem meg őket. De, ha átléptek volna egy határt, akkor kikaptak volna.
2020. márc. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!