Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Annyira elegem...

Mit tegyek? Annyira elegem van már ebből.

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogyan kezdjem leírni,amire választ keresek,de megpróbálom.

Sosem értettem a szüleim olyan szempontból,hogy mi ez a nagyon ragaszkodó féltés,de már nem is igazán tudom ezt minek nevezni. Persze féltsenek,lányuk vagyok,de 22 éves felnőtt nő!!

Kb.1éve lett vége egy komoly kapcsolatomnak,azóta ha lehet ilyet mondani a széltöl is óvnak. Csalódtam,igen,de az élet megy tovább,főleg 1 év után.

2hónapja van barátom,nagyon jól elvagyunk a szüleim is ismerik.

Tegnap este nem akartam tőle hazajönni,felhívtam anyumat és elmondtam neki,hogy maradni szeretnék.

Rögtön ordibált,hogy menjek haza,ott ne merjek aludni.. 🤔🙄😱😱

Tudtam,hogy ez lett a reakció,mert a volt barátommal is mikor együtt voltam és vele akartam aludni vagy nem engedték vagy csak úgy,hogy előtte jól kiveszekedtük magunkat.

Nem értem ezt az egészet.

Nem vagyok már kis lány,sőt nem is vagyok olyan lány,mint a mai legtöbb tizenéves lányka(tisztelet a kivétel),hogy megyek fiúról fiúra. Normális lánynak mondanám magam: nem csavargok,nagyon ritkán bulizok(akkor is veszekednek ha elmegyek és másnap reggel,mikor jövök haza),dolgozom, ha elmegyek itthonról időben itthon vagyok.

Szóval nem értem miért akadnak ezen ki,hogy a barátomnál akartam aludni.

Apám úgy veszekedett ezért a kijelentésemért velem,mintha valami óriási dolgot tettem volna.

Annyira nagyon elegem van mar..😤😞

Segítsetek!!!🥺🥺


2020. márc. 16. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Itt TE vagy a hülye!

Ha úgy viselkedsz, mint ezy 10 éves kislány, akkor ne csodálkozz, ha annak is tekint anyád!

Az még rendben, hogy hazaszólsz, hogy a barárodnál maradsz, de az NEM, hogy anyád nak nem tetszik, erre szépen hazasétálsz! Egy ÉRTELMES nö ilyenkor egyszerüen marad, ahol van és kész, anyuka meg dühönghet, ha akar. A telefont kikapcsolod és nincs gond.

2020. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


Addig fogják ezt veled csinálni, amíg megengeded.

Engedd el a füled mellett az ilyen egcezíroztatást. Majd megszokják, hogy nem ugráltatnak, és kezelnek tízévesként...

2020. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha az után, hogy anyukád ordított veled, te tényleg hazamentél, akkor erről a helyzetről legalább részben te tehetsz. Legközelebb közöld vele a tényt, hogy ma nem mész haza, majd amikor elkezd pampogni, mondd azt, hogy nem kérdeztem, hanem mondtam. Majd tedd le és kapcsold ki a telefont.

4 éve nagykorú vagy, könyörgöm.

2020. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ott rontod el, hogy engedélyt kérsz. Nem "maradni szeretnék",hanem "maradok". Pont. Amíg kikéred a beleegyezésüket, addig ne csodálkozz, hogy kislányként kezelnek.
2020. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Kezdj el felnőttként viselkedni. Velem utoljára ilyet 15 éves koromban csináltak, pedig egy idős vagyok veled. Legközelebb nem felhívod, hanem írsz neki egy SMS-t, hogy anyu itt maradok a Bélánál, majd reggel megyek. Pont. Vége. Ennyi. Nem haza mész mert anyu hazaparancsolt. Felnőtt nő vagy, ne haragudj de pont most kellene "csavarognod", buliznod, kimaradni éjszakára. Mikor akarod ezeket csinálni? Negyven évesen három gyerek mellett? Fiatal vagy, éld már ki magadat. Ha meg nem engedik akkor költözz külön. Felnőtt vagy, megteheted. De amíg kislányként viselkedsz addig ne csodálkozz, ha kislányként tekintenek rád.
2020. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Imádom hogy itt mindenkinek rugalmas szülei voltak, meg szinte ők nevelték a szülőket ezért bármit megtehettek. Ha én tettem volna ezt anno hogy csak kijelentek valamit és kikapcsolom a telefont másnap már kint lettek volna a cuccaim a ház előtt.

Kérdezőnek normális válasz: ha nem tudsz kompromisszumot kötnibakkor ez van. Vagy keresel albit, vagy a pasidhoz költözöl, vagy tűröd a terrort.

2020. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!