Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez bunko volt,...

Szerintetek ez bunko volt, vagy en reagalom tul?

Figyelt kérdés
Anyam ma megjegyezte, hogy ''jo pattanasos az arcom, olyan mint valami himlo. eddig meg soha nem volt ennyi pattanas az arcomon.'' Amikor mondtam neki hogy ez bunko volt, szerinte ez teljesen normalis kijelentes volt. Ti mit gondoltok errol?
2020. márc. 16. 15:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát én közeli családom belül nem sértődnék meg egy ilyenen, gondolom azért mondja, mert így van. Nehogy már a saját anyád ne szólhasson, hogy figyelj oda magadra
2020. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen normális stílusban közölt egy tényt. Egyáltalán nem volt bunkó. Te vagy érzékeny a témára, ettől még ő nem volt bunkó.
2020. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A stilust te nem tudhatod, te csak egy irast latsz tolem.
2020. márc. 16. 16:06
 4/20 A kérdező kommentje:
Hosszabbat mondott, most csak a lenyeget emeltem ki belole..
2020. márc. 16. 16:07
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván ez érzékeny pont bárkinek, de tedd túl magad rajta. Engedd el. Nem volt túl kedves kijelentés. Ezzel csak lelkileg mélyebbre kerül az ember, ha amúgy is bántja a dolog.
2020. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonymousreview60 ***** válasza:
27%
Ez nem volt bunkó a "lényeg" alapján. Jobban oda kell figyelnetek az étkezésedre és az arcápolásodra.
2020. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Bezzeg ha a kérdező mondta volna az anyjának, hogy “jól meghíztál muter, olyan, mintha beteg lennél, még sose voltál ilyen kövér”, akkor itt mindenki elhordaná mocskos tiszteletlennek.

Mivel különb ez a helyzet? Mégis miért kell egy amúgy is nyilvánvaló dologra külön felhívni a figyelmet? Azért meg még kövezzük is meg, hogy magára vette...Nyilván ő nem vette észre, és nem is bántja a dolog :)

2020. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Ez jó bunkó kijelentés volt.
2020. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem bunkó volt. Az ember az ilyen dolgokkal tisztában van, hisz tükörbe néz. Ha valami lenne a fogad közt, szóljon, akkor sem kell megjegyzéseket tenni. De ez nagyon olyan... nem tudom, minek hívjam azokat az embereket, akik nem autisták, de úgy viselkednek, mintha azok lennének.
2020. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem

Menj el bőrgyógyászatra

2020. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!