Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben normális ha...

Ilyen esetben normális ha nevelőapukámat jobban szeretem mint az igazit?

Figyelt kérdés
15 hós voltam amikor a szüleim elváltak,2 éves korom óta nevelőapámmal élünk ikertesómmal. Apu erdélyben él ezért nagyon ritkán találkozunk 1 évben örülök ha 2-szer látom. De nagyon szeretem őt is és ő is nagyon szeret. De mivel nevelőapummal vagyok többet őt szeretem jobban. És ez miatt kicsit bűntudatom van.

2020. márc. 17. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod. Sokszor van az amikor egy nevelő apa többet ér egy biológiai apanal.
2020. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod. A nevelőapukáddal élsz 2 éves korod óta, ő nevelt fel, tőle kaptál mindent, természetes, hogy jobban szereted.
2020. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd mindkettőt olyan mértékben, amennyire jónak látod.
2020. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Teljesen normális. Ne legyen bűntudatod.
2020. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Ne legyen, az igazi apád ott fizet adót, semmi köze hozzád, csak annak engedném meg, hogy lássa a magyar gyerekét aki fizet adót, román.
2020. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fordítva lenne, attól nem lenne bűntudatot? Ha azt az embert szeretnéd jobban, akit évente egyszer látsz, és fogalma sincs, mit jelent egy gyerekről gondoskodni, szemben azzal, aki pelenkás korod óta nevel, szeret, gondoz, apád helyett apád, az oké lenne?

Én nqgyon szomorú lennék, ha a nevelt gyerekem bűntudatot érezne, amiért engem preferál.

2020. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha a nevelő apádat jobban szereted az igazi apukádnál mivel ő nevelt fel és ő foglalkozott veled.
2020. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!