Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan erőlteti rám anyukám,...

Jogosan erőlteti rám anyukám, hogy belenézzen a facebookomba?

Figyelt kérdés

Ma megakarta nézni ezt a távoktatásos dolgot, ohgy hogyan működik, meg minden. (ebből is rohadtul elegem van, hogy mindenbe beleüti az orrát és... majd később kifejtem)


és amikor megnéze, kérlelt, hogy a facebookodat is megmutatooooood? Olyan jó veled lenni.. Meg ilyenek.

Én mondom, hogy mi?? neem. dehoogy.. Az magándolog..


És akkor üveges tekintettel szó nélkül elindult az alsó emeletre, és még mindig a szobájában ül bámulja az ablakot. Közben párszor ordított velem, hogy kitagadom, meg hogy ő egy elveszett anya akit senki sem szeret stb stb..


NEM NORMÁLIS!!! Mondtam már neki, hogy anya ezt fejezd be, túlreagálod. Mi az, hogy kitagadlak? Tudod, hogy mit beszélsz? Nem mutatom meg a magánügyeimet, egy év a nagykorú leszek..


igen, 17 vagyok...


Régebben is csinált velem ilyeneket, de akkor belecsalt a csapdáiba is. Direkt megmutatta nekem papírra leírva a jelszavait, hogy "én is tudjam" vész eseére.. És utána meg azzal jött, hogy ő is elmondtam mindenét én meg csak kihasználtam stb stb..


Mi baja? Félek már szinte..


2020. márc. 19. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

lehet magányos és így akar közelebb kerülni hozzád

ettől még persze nem lesz oké, hogy a magán dolgaidba akar belenézni, de talán jobban tudod kezelni a dolgot, ha az ő oldalát is próbálod nézni

beszélj vele és nyilván nem kell mindent megmutatni és mindenről beszámolni, de ha mondjuk több időt töltenél vele, csinálnátok közösen valamit és csak az általánosabb dolgokat megosztanád vele, akkor lehet nem viselkedne így és jobb lenne a kapcsolatotok


(természetesen nem ismerem őt, szóval ez csak egy tipp)

2020. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Csak unatkozik a "kérdező"...
2020. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

hát lehet.. apa kb 4 éves koromban vált el tőle, azóta kettesben élek anyával. Minden nap elmegyünk 2-3 órára sétálni, nem tudom mennyit akarna még közelebb jönni...


Mit akarhat nézni a facebookon? Rengeteg lánnyal beszélek, nehogy már megnézze, hogy hogyan próbálom felszedni őket. Srácokkal meg a mémekkel nem is próbálkozom.. Úgysem értené..

2020. márc. 19. 21:59
 4/19 A kérdező kommentje:
2# Te is biztos unatkozol, hogy van időd ezt leírni ;)
2020. márc. 19. 22:01
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem jogosan. Most jön rá, hogy te nem soká elhagyod.
2020. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Egy újabb "szidjuk együtt anyámat" szösszenet. 😁
2020. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5-ös. nem tudom miből gondolja.. (mmint anya) 17 vagyok, 9.-es gimnazista. (évvesztes és nulladikos is voltam) úgyhogy még bő 5-6 évig vele leszek. Lesz technikusi is..
2020. márc. 19. 22:13
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem unod még? Annyiszor kiírtad már ezt a kérdést, legalább lenne benne valami új...
2020. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tényleg kiírtam többször is? De jó, hogy én ilyenekről nem tudom. Mutasd már meg légyszi hátha ott több válasz van :)
2020. márc. 19. 22:16
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Próbálok normális választ írni.

Anyukád egyedülálló, ha jól látom, te meg fiú vagy, ha jól veszem ki.

Ebben a helyzetben különösen nehéz elengedni egy asszonynak a fiát. Muszáj lesz, különben még a majdani házasságod is rámehet, ha elkezd féltékeny lenni a jövendőbelidre.

Nálunk alap, hogy nem nézegetem a gyerekeim facebook-ját.De nekem van férjem, akivel ki tudom élni az intimitás iránti igényemet. Édesanyádnak meg sajnos nincs,ezért fordul természetszerűleg hozzád.

Jól érzed, a reakciója nem normális, de van magyarázata.

Muszáj lesz szabadon engednie,ez a természet rendje.

2020. márc. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!