Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám folyton...

Mit tegyek? Anyám folyton uvoltozik velem minden apróság miatt Többi lent

Figyelt kérdés
3 éves koromban elvaltak a szüleim anyukámmal élek. Van most ugye ez az iskola bezárás és egyedül vagyok itthon igaz van két testvérem de apukamnal fél tesók minden nap felir vmi feladatot amit még kell csinálnom egyik nap elfelejtettem egy két dolgot és leuvoltotte a fejemet hiába mondtam hogy most megcsinalom bocs elfelejtettem. Folyton üvölt akkor is ha közöm nincs az egészhez amit csinál. Mit tegyek?
2020. márc. 22. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Ideges, mert 3 kölyök van a nyakán, akiknek meg kell szervezni az életét. Nem szép, hogy üvölt, de ha fel van írva a feladat, hogy felejtheted el? Majd ő is elfelejt kaját venni és főzni neked.
2020. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1. A kérdező egyedül él az anyukájával. A féltestvérei az apjával élnek: "igaz van két testvérem de apukamnal fél tesók".

Kérdező! Szerintem az anyukád nem rád mérges. Egyedülálló anyaként nem könnyű, pláne most. Nem tudom mi a munkája, de most sok ember nem jár dolgozni, nem kapnak fizetést, mindenki feszült. Ettől függetlenül nem értek egyet az állandó ordítozással. Sajnos mindig a legközelebb állók szívják meg, mert rajtuk tölti ki a mérgüket a másik csaláttag. Esetleg beszélhetnél vele hátha elmond valamit, amivel nem akart terhelni téged. Mert végülis már nem vagy óvodás, csak azt látod hogy kiabál veled. Én egy olyan időpontot választanék amikor éppen nyugodt.

2020. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most? Nem azért van otthon iskola helyett.
2020. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki, hogy érted, mit kér. És mutassad meg, hogy nyugodtan mondja, akkor képes vagy felfogni, amit mond. Így nyugdtabb lee

sz a hangulat.

2020. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!