Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idegesít a párom gyereke, mit...

Idegesít a párom gyereke, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideig szinte alig tartották a kapcsolatot, de most hogy nincs óvoda minden nap telefonál, minimum 2 órán keresztül mondja az értelmetlen hülyeségeit, persze addig nem tudunk szinte semmit csinálni. Mikor meg már mondja a párom hogy lassan leteszi, mert dolga van rendesen felháborodik. Én nagyon nem bírom már ezt, egyre jobban idegesít, szerintetek hogyan tegyem szóvá?
2020. márc. 25. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
53%
Jaj, szerintem ne is szülj neki inkább majd te sem, nehogy a tiéd is idegesítse...
2020. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
44%
Utálom ezeket a kérdéseket, mert ezek alatt mindig megjelennek ezek a "jajj szegény kisgyerek", "megviselte a válás, a szülei, nem érti, fel kell dolgoznia", "miattad váltak el", "minek kezdtél gyerekes férfivel" stb. válaszok, ami sokszor teljesen abszurd és nevetséges, mert köze nincsen semmihez..... Biztos vagyok benne, hogy itt mindenki olyan rohadt jól fogadná, ha minden nap telefonálna a párja két órán át, mi? Mikor az is kiakaszt egyeseket, hogy hozzá mer szólni egy kollégájához, elmegy egy barátaival valahová vagy otthon dolgoznia kell, esetleg lefekszik aludni... Szó nincsen arról, hogy ne tartsa a kapcsolatot a gyerekével, de mi a tökömet lehet minden nap órákon át telefonálni? Én egy embert nem tudnék mondani az eddigi életemből, akivel ennyit telefonáltam volna... Eleve mi történik, amit napról napra el kell mesélni (pláne otthon)? Nem értem, hogy ez kinek jó, gondolom egy ovis gyerek is pont arra vágyik, hogy több órán keresztül telefonáljon. Én a helyedben szólnék a páromnak, hogy engem ez zavar és megbeszélnénk.
2020. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott hogy nem miattam nincsenek együtt, a gyerek még nagyon pici volt amikor szétmentek, a másik hogy nyilván normális mértékben nem zavarna a dolog, ugyanis én is szoktam a gyerekkel beszélgetni, mert engem is keres, ezzel eddig nem is volt probléma amíg ez heti egy max 2 alkalom volt. Csak az az érdekes, hogy eddig mindig a párom hívta a gyereket, a gyerek soha! Ezt tette szóvá a párom hogy na ezért nem vesz neki telefont, a gyereket egyébként a fülünk hallatára kérdezte az anyja hogy “szoktad mondani hogy akarsz beszélni apáddal?” És mondta hogy nem. Na most mióta ez volt minden nap csörög az anyja telefonjáról hogy hívja vissza és amúgy amit mondani akar az kb 10 perc majd elmegy a telefontól, a párom meg csak tartja, közben játszik, beszélget az anyjáékkal, oda se figyel, de ha a párom le akarja tenni akkor meg kiakad. Oké, lehet van benne valami hogy maga mellett akarja tudni az apját, de ez akkor sem egészséges. Az lenne a normális ha már feldolgozná hogy nincsenek együtt nem?
2020. márc. 26. 09:44
 34/86 anonim ***** válasza:
41%
Na jön a duma.
2020. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
82%

Hátha tényleg csak kb. 10percet beszélnek és utána már mással van elfoglalva akkor én az apja helyébe mondanám neki hogy 'ha már nem szeretnél beszélgetni, hanem inkább játszanál akkor tegyük le és majd legközelebb megint beszélgetünk'

Erre remélhetőleg azt mondja hogy oké

2020. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 A kérdező kommentje:
Dehogy mondja, elkezd hisztizni meg reklamálni
2020. márc. 26. 10:57
 37/86 anonim ***** válasza:
16%
Mert realizálódik benne, hogy nem veszi körül normális család és baromira nem tetszik neki a dolog, mert nem érzi magát biztonságban. Talán erről lenne érdemes elbeszélgetni vele támadás helyett. Ez csam egy gyerek. Akármennyire is szeretjük elfelejteni, hogy az. Nem ért még mindent. Na, ezt sem. De olyan érzelmi analfabéta szinten álltok a dologhoz, hogy kicsináljátok szegényt a játszmákkal. Undorító banda.
2020. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 A kérdező kommentje:
Dehogy mondja, elkezd hisztizni meg reklamálni
2020. márc. 26. 11:25
 39/86 A kérdező kommentje:
Amúgy felfogja hogy nincs “normális” családja. Igazából amióta az eszét tudja sose volt
2020. márc. 26. 14:13
 40/86 anonim ***** válasza:
33%
Viszont most kezdi akkor rosszul érinteni a dolog. Gondolom, ehhez is érni kell. A javuláshoz is. Ne a kifogást keresd már, hanem a megoldást, az isten áldjon meg!
2020. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!