Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha látom hogy...

Mit csináljak ha látom hogy anyukám egyáltalán nem boldog?

Figyelt kérdés
Anyám és apám között szeretet egyáltalán nincs. Apám állandóan ordít anyámmal, a legkisebb dolgokért is, és látom hogy anyának ez rosszul esik. Azt akarom hogy elváljanak, de anyának nincs hova mennie, viszont én már nagyon félek hogy apa megveri, nem egyszer történt meg :(

2020. márc. 25. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos te semmit nem tehetsz, ez az ő kettőjük dolga. Feltehetően eleve rosszul választottak, nem voltak elég megfontoltak, nem ismerték egymást kellőképpen és saját magukat sem ismerték. Egyénként, mint Popper Péter is feltette a kérdést: hol van az leírva, hogy az embernek boldognak kell lennie ?
2020. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én szeretném hogy boldog legyek, az a baj hogy leülni beszélni nem lehet velük, mert apám mindig ideges, szerintem a cukra miatt is részben, de már nem bírom. :(
2020. márc. 25. 20:20
 3/13 A kérdező kommentje:
Szeretném hogy anya boldog legyen. Leülni beszélni sajnos nem lehet velük, mert apám mindig ideges, szerintem a cukra miatt is részben de már nem igazán bírom :(
2020. márc. 25. 20:21
 4/13 A kérdező kommentje:
hoppá bocsánat, 2-szer írta, nem tudom miért.
2020. márc. 25. 20:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélhetsz vele, hogy hasonlóan érez -e, mint te (egyáltalán nem biztos). Támogathatod abban, ha szeretne válni.
2020. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
támogatom, de nincs hova mennie ahogy azt leírtam :(
2020. márc. 25. 20:32
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne akard, hogy elváljanak!
2020. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem apáddal beszélsz? Hogy ne ordítson, meg hogy hogy merészel kezet emelni egy nőre?
2020. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mert NEM lehet vele beszélni, mert akkor ideges lesz, nem hallgat meg
2020. márc. 26. 09:06
 10/13 anonim válasza:
54%
Próbálj rájönni, hogy mi a szeretetnyelve (nézz utána a neten hogy ez mit jelent ha esetleg új a kifejezés), de pl. apró ajándékok, segítség a házimunkában, elmenni vele sétálni, kirándulni, észrevenni és megdícsérni hogy mennyit dolgozik és tesz a családjáért, megölelni néha, puszit adni neki). Próbáld kideríteni mivel lehet boldoggá tenni. Mellesleg esetleg apukádnál is beválhat ez a módszer, mert ő is nagyon boldogtalannak tűnik a leírásod alapján, pedig lehet, hogy csak ő is szeretetre, figyelmességre vágyna, esetleg elismerésre.
2020. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!