Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy az anyám azért...

Normális, hogy az anyám azért nem engedi, hogy találkozzak a párommal, mert koronavírus időszak van?

Figyelt kérdés
A vicc az az egészben, hogy a tesómnak bezzeg engedi, hogy találkozzon a pasijával, sőt, hozzánk is költözött ideiglenesen. Mielőtt még azt hinnétek, hogy nyugton vannak itthon, hát sajna nem. Járkálnak Pestre meg boltba, ilyenek. Rájuk sem szól az anyám, de én meg ne találkozzak 1-2 hónapig a barátommal. Múltkor is úgy aludtam el, hogy egész éjjel sírtam, de nem engedték meg, hogy átmenjek a barátomhoz. Tanácstalan vagyok, kérlek benneteket, segítsetek. Egyébként 18 éves vagyok, a tesóm meg 9 évvel több nálam.
2020. márc. 26. 12:20
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
76%
Igen normális, sehogy nem fogjuk megállítani a járványt ha mindenki összevissza mászkál. Skype, Messenger, telefon... találd fel magad. Pár hónapot kibírtok.
2020. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
De mi nem mászkálnánk sehova. Csak a tesómék szokása ez, de az “nem baj.”
2020. márc. 26. 12:27
 3/50 anonim ***** válasza:
14%
Nem normális, nem korlátozhatja a láthatást.
2020. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
78%
normális hogy nem enged ki, az nem normális, hogy a másikat meg engedi. Járvány van tessék skype-ni stb.
2020. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
52%
A tesód 28 éves fenőtt te meg 18 éves gyerek vagy. Van még kérdés?
2020. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Azt hogy kurelok skype-on keresztül? Hogy ölelem át? Míg más megteheti...? :/
2020. márc. 26. 12:43
 7/50 anonim ***** válasza:
55%
én home office-ban vagyok és Skype meg facebook, ez van. Nehogy már ne éljetek túl pár hónapot?! régen évekig nem találkoztak párok, nagyanyám pl. éveket várt nagyapámra amikor háború miatt elszakadtak és ő egyedül nevelte a fiúkat, nem pedig otthon csücsült kényelemben, plusz azt se tudta él-e hal-e...
2020. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha a tesód 27 éves akkor neki nyilván nem fogja anyutok megmondani hogy mit csinálhat, hova mehet. (bár amúgy neki se kéne pestre járni meg ilyesmi mert az ilyenek miatt lesz több hónapos karantén a pár hetes helyett na mind1)

Ti is legyetek ott mindketten egyikőtök szüleinél. De azt nem lehet elvárni hogy ki tudja meddig az ő szülei tartsanak el téged vagy fordítva szóval azért valamennyit le is kéne adni, de gondolom nem dolgoztok még. :/ De mondjuk ki tudja, lehet nem is kérnének el semmit, pl. mi is a párommal most költöztünk volna össze egy albérletbe de a helyzet miatt most eltoljuk kicsit (remélhetőleg nyárig elég lesz) és addig én is ott vagyok az ő szüleinél és tőlem nem fogadnak el pénzt hogy adjam le az én részem (a párom az övét leadja) szóval egy próbát megér megkérdezni.

22/L

2020. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
8# Nekem 130 ezer a jövedelmem, abból egy fillért nem látok, anyáméknál van. A páromnak is van félretett pénze, de nem engedik a szüleim ennek ellenére sem azt, hogy itt legyen velem. A tesóm párja meg egy fillért nem ad le, néha elmegy boltba, de csak saját magának vesz dolgokat...
2020. márc. 26. 12:52
 10/50 anonim ***** válasza:
89%
akkor csak hülye vagy...18 évesen megtudtad volna adni a főnöködnek a SAJÁT számlaszámod (vagyis nyithatsz saját számlát szülői engedély nélkül) -.-"
2020. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!