Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy az anyám azért...

Normális, hogy az anyám azért nem engedi, hogy találkozzak a párommal, mert koronavírus időszak van?

Figyelt kérdés
A vicc az az egészben, hogy a tesómnak bezzeg engedi, hogy találkozzon a pasijával, sőt, hozzánk is költözött ideiglenesen. Mielőtt még azt hinnétek, hogy nyugton vannak itthon, hát sajna nem. Járkálnak Pestre meg boltba, ilyenek. Rájuk sem szól az anyám, de én meg ne találkozzak 1-2 hónapig a barátommal. Múltkor is úgy aludtam el, hogy egész éjjel sírtam, de nem engedték meg, hogy átmenjek a barátomhoz. Tanácstalan vagyok, kérlek benneteket, segítsetek. Egyébként 18 éves vagyok, a tesóm meg 9 évvel több nálam.
2020. márc. 26. 12:20
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
10# Saját számlám van, de nem mondja el anyám a kódot vagy mit. Egyszer levettem 5000 forintot, ordibált velem... Aztán azóta kb semmi hozzáférésem nincs.
2020. márc. 26. 13:02
 12/50 anonim ***** válasza:
96%

Ez amúgy szerintem még nagyobb gond hogy elveszi az összes pénzed :/

Nem tudsz félretenni semmire, ha szeretnél valamit venni akkor tőle kell elkérd a saját fizetésed?

2020. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
94%
????? ha saját akkor honnan tudja a kódod? ha te nyitottad(szülő nélkül) akkor nem kéne tudnia. Elmúltál 18 ha vége a vírusnak bemész a bankba igazolod a személyiséged és közlöd, hogy elfelejtetted a kódodat ezért újat kérsz. Életképtelen vagy...
2020. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
12# Igazából abból a pénzből “tartanak el.” Magamnak meg nem veszek soha semmit, mert van itthon étel. Ruhát meg nagyon ritkán veszek, azt megengedik.
2020. márc. 26. 13:06
 15/50 A kérdező kommentje:
De jó, most meg kapom az ívet. A kérdésre válaszoljatok...
2020. márc. 26. 13:07
 16/50 anonim ***** válasza:
74%
ha ez nem megy akkor kilépsz a közös számlából( gondolom akkor ezért tudja anyád a kódot) és nyitsz egy újat és azt a számlaszámot adod meg a főnöknek.
2020. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
17# Miért lennék életképtelen?
2020. márc. 26. 13:09
 18/50 anonim ***** válasza:
99%
És ha te mennél a barátodhoz? Az ő szüleinek gond lenne? Akkor anyudnak se kéne lead azt a 130ezret mert nem ott leszel nála és ha a barátod szülei azt mondanák hogy adj bele a rezsibe akkor abból tudnád fizetni (és ők valószínűleg nem is vennék el mind)
2020. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
93%
mert ha belegondolsz amiket írtam a bankkal kapcsolatban ,akkor minimum neten megnézted volna mik a banki lehetőségeid... 18 évesen mivel nem tudod a kódot akkor ennyi nincs pénzed? minimum bemehettél volna a bankba és megkérdezhetted volna ott,hogy ilyenkor mi van? XDXD
2020. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
19# Gondoltam rá, de anyám nem engedné. Múltkor erőszakkal rángatott vissza a lakásba, mikor a barátomhoz elindultam.
2020. márc. 26. 13:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!