Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy az anyám azért...

Normális, hogy az anyám azért nem engedi, hogy találkozzak a párommal, mert koronavírus időszak van?

Figyelt kérdés
A vicc az az egészben, hogy a tesómnak bezzeg engedi, hogy találkozzon a pasijával, sőt, hozzánk is költözött ideiglenesen. Mielőtt még azt hinnétek, hogy nyugton vannak itthon, hát sajna nem. Járkálnak Pestre meg boltba, ilyenek. Rájuk sem szól az anyám, de én meg ne találkozzak 1-2 hónapig a barátommal. Múltkor is úgy aludtam el, hogy egész éjjel sírtam, de nem engedték meg, hogy átmenjek a barátomhoz. Tanácstalan vagyok, kérlek benneteket, segítsetek. Egyébként 18 éves vagyok, a tesóm meg 9 évvel több nálam.
2020. márc. 26. 12:20
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
67%
#31 senki nem mondta hogy a vírus válogat hogy ő 27 éves ezért nem fertőzi meg, hanem azt hogy ha ennyi esze van akkor nem lehet mit csinálni vele, neki nem mondhatja meg az anyja hogy nem mehet sehova.
2020. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
73%

A kérdező nagyon világosan kérdezett: "Normális, hogy..."

A legtöbb válaszoló nem erre a kérdésre és a melléfűzött mondatokra (a nővérének megengedik, de neki nem, pedig a nővére a fővárosba is jár, ahol -világos - sokkal nagyobb esély van a megfertőződésre) válaszolt, hanem elkezdte őt mindenféle lealázó jelzőkkel illetni.

Véleményem: NEM NORMÁLIS anyukád kétféle mércéje, hiszen a vírus egyaránt fertőz idősebbet és fiatalt (csak az idősebbek rosszabbul viselik), valamint egyaránt viszi át a vírust idősebb és fiatalabb is - másokra. Ezért kérnek a hatóságok az önkéntes otthon maradásra.

Kényelmetlen helyzetben vannak a szerelmesek, de ahogyan a 7. válaszoló írta, nagy- és dédszüleink évekig is kibírták (ki kellett bírniuk!!!) egymás nélkül, pedig akkor nem volt skype, okos telefon stb.

Kérdező, jogos a kérdésed, igazságtana az anyukád, de mérsékeljed a találkozásokat.

Ffi.

2020. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
33%
téged jobban félt, meg hogy tesód tud vigyázni magára,, te meg még nem :D
2020. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
95%

En teljes mertekben megertelek kerdezo. De szerintem itt mas problemak is vannak, nem csak ennyi, h nem talalkozhatsz a baratoddal.

Nem tanulsz mar? Jobban tenned, ha elkoltoznel alberletbe, ott a szuleid mar nem mondhatjak, h ok tartanak el. Tied a penzed. A baratod meg koltozhet hozzad. Gondolom o is dolgozik, ket fizubol csak kijonnetek.

2020. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
20%
31: a testvére barátja náluk él, nem egymáshoz mászkálnak. És elmennek bevásárolni, amit időnként mindenkinek kell.
2020. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
71%
"Járkálnak Pestre meg boltba, tehát Pestre is meg boltba is, ez több mint csak egy szimpla bevásárlás. Akárhogy próbálod kimagyarázni, ez igazságtalan húzás az anya részéről. Én bevásárolok, akkor a hozzám legközelebb eső boltba megyek, nem Pestre, meg nem járom be a fél várost, ennyi.
2020. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
59%
37: azért meghallgatnám őket is a 'mászkálásról'. 😊 sértődötten hajlamosak a gyerekek túlozni. Ja, és az elején írja, hogy mi hiányzik neki igazából. Skypeon nem lehet dugni 😁
2020. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
43%
Nekem elegem van abból, hogy mindenki a fiatalokat szidja, ők terjesztik a vírust, mert nem képesek megülni a seggükön és így tovább... Sokan dolgoznak, valamilyen úton módon bejárnak a munkahelyükre, ott találkoznak x emberrel, zárt légtérben stb., a családból legalább egy ember elmegy bevásárolni, ahol szintén csomó ember van stb., de a gyerek lakatolja magára az ajtót és kettesben ne találkozzon a barátjával/barátnőjével mikor úgyse tudnak elmenni kb. sehova, se enni, se inni, se buliba, se színházba, se sehova. Ha már egy ember eljár otthonról, akkor megvan az esélye a fertőzésnek és kész. Ezen már nem oszt nem szoroz az, hogy most ki jár el, hova jár el, mikor, miért. A vírus nem válogat, hogy ez dolgozni jár, ez a barátjával találkozik, ez kutyát sétáltat, az boltba megy.... Szóval vagy mindenki otthon marad, vagy mindegy az egész, nekem ez a véleményem.
2020. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
70%
Az nem normális, hogy a tesódnak engedi. Az normális, hogy téged nem akar engedni. Nagykorúként meg azért jó lenne, ha nemcsak névben lennél felnőtt, hanem felelősséget vállalnál. Azzal, hogy találkozgattok, mászkáltok, azzal simán meg tudtok fertőződni, vagy ha ti tünetmentesek vagytok, másokat is meg tudtok fertőzni. Fel kéne nőni, nem kellene megrekedni ebben a 15 éves világközepe vagyok féle dacos tini korszakban, nem kellene önzőnek lenni. Hidd el, KI FOGSZ BÍRNI 1-2 hónapot töcskölés meg ölelgetés nélkül, mások sokkal rosszabbat kibírnak. Ha jó a kapcsolatotok, túl fogja élni.
2020. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Én nem akarok mászkálni. Direkt írtam, hogy nálunk lennénk.
2020. márc. 26. 20:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!