Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Mit tegyek, ha nem jövök ki anyám párjával?

4 és fél éve vannak együtt. Eleinte nagyon nem kedveltem aztán volt idő, amikor nagyon jól kijöttünk, jóba voltunk. De mostanában borzalmas. Egyedül élek, anyum 1 éve költözött hozzá, de most egy időre anyum nálam van. De a csávót nagyon nem bírom elviselni, mindenbe beleköt bármit mondok, meghogy anyu mikor megy már vissza, meg apumat is sokszor a szájára veszi teljesen ok nélkül és lehet, hogy valamit viccnek szán, de én nem tudom felvenni ezeket a vicceit és nagyon idegesít már. Mit csináljak?

19/L

márc. 26. 19:48  Privát üzenet  

A válaszok
Egyenesnek kell lenni, mondd el neki amig nalad van, fogjs vissza magat, valoszinunem tartom h a csavoval van valami lelkinyomas azt kene megtudnj h mi az.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 26. 19:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mondtam már anyunak hogy kicsit már elég ebből, de mindig azt mondja, hogy ne veszekedjek vele, nem tud ő se kettészakadni.

# 2/6Időpont márc. 26. 20:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lelkinyomás, oké, de nem hiszem, hogy ezt másokon kell levezetni.

# 3/6Időpont márc. 26. 20:17 Privát üzenet
Én nem beszélek a palival.Elfogadtam h anyám vele akarja leélni az életét.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 26. 20:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lehet nekem is ezt kéne. De néha már nem tudom szó nélkül hagyni.

# 5/6Időpont márc. 26. 20:44 Privát üzenet
4-es vok.Én se bírtam szó nélkül hagyni,így lett ez az állapot: csak anyámmal beszélek,a pali nem érdekel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 26. 20:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális, hogy az anyám azért nem engedi, hogy találkozzak a párommal, mert koronavírus időszak van?
Miért utalhatom az anyám és családom egy részét?
Az rendben van ha anyám elhallgat előlem dolgokat?
Hogy tud anyám normál hangerőből átváltani iszonyat magas hangerőri csak azért, mert telefonál?
Ha összeköltözünk anyám párjával, onnantól kezdve ő a nevelőapám lesz?
Szerintetek mit kezdjek anyam parjaval?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!