Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha nem jövök ki...

Mit tegyek, ha nem jövök ki anyám párjával?

Figyelt kérdés

4 és fél éve vannak együtt. Eleinte nagyon nem kedveltem aztán volt idő, amikor nagyon jól kijöttünk, jóba voltunk. De mostanában borzalmas. Egyedül élek, anyum 1 éve költözött hozzá, de most egy időre anyum nálam van. De a csávót nagyon nem bírom elviselni, mindenbe beleköt bármit mondok, meghogy anyu mikor megy már vissza, meg apumat is sokszor a szájára veszi teljesen ok nélkül és lehet, hogy valamit viccnek szán, de én nem tudom felvenni ezeket a vicceit és nagyon idegesít már. Mit csináljak?


19/L


2020. márc. 26. 19:48
 1/6 anonim válasza:
100%
Egyenesnek kell lenni, mondd el neki amig nalad van, fogjs vissza magat, valoszinunem tartom h a csavoval van valami lelkinyomas azt kene megtudnj h mi az.
2020. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam már anyunak hogy kicsit már elég ebből, de mindig azt mondja, hogy ne veszekedjek vele, nem tud ő se kettészakadni.
2020. márc. 26. 20:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Lelkinyomás, oké, de nem hiszem, hogy ezt másokon kell levezetni.
2020. márc. 26. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Én nem beszélek a palival.Elfogadtam h anyám vele akarja leélni az életét.
2020. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is ezt kéne. De néha már nem tudom szó nélkül hagyni.
2020. márc. 26. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es vok.Én se bírtam szó nélkül hagyni,így lett ez az állapot: csak anyámmal beszélek,a pali nem érdekel.
2020. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!