Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos a kiakadásom azért...

Jogos a kiakadásom azért amiért kövér disznónak nevezték a szüleim a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Én világ életemben sportoltam,mindig is kínosan ügyeltem a testemre viszont lányok terén szeretem ha van egy kis husi. Nem az elhízott,túlsúlyos lányokról beszélek hanem azokról akiknek van egy kis feneke,combja stb. Eljött a barátnőm bemutatkozni, anyukám főzött vacsorát.Rendben ment mindent,de amikor kikísértem(kocsival eljött mert vacsora után még ment egy barátnőéért az állomásra) és visszamentem a házba akkor hallottam hogy megjegyezték a szüleim hogy milyen kövér disznó ez a lány meg hogy mennyit evett.Nagyon kiosztottam őket és azóta nem is nagyon beszélünk. Apával még csak-csak de anyukámmal nem.Nem értem hogy mondhatnak ilyet arra a lányra akit szeretek. Tény hogy nem vékony de én így szeretem.

2020. márc. 28. 16:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Jogos.
2020. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%

Jogos. Az én anyósom is sokszor bántott, hogy úristen hogy nézel ki. 165 cm vagyok és 60 kiló.

Egyszer volt egy olyan beszólása, hogy a férjem utána 2 évig nem szólt hozzá egy szót sem

2020. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
24%
Nem is értem a kérdést. Felmerült netán benned, hogy nem kellett volna megvédened a barátnődet?
2020. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Miért ne védeném meg?
2020. márc. 28. 16:14
 5/41 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezt kérdezem. Ha szerinted jogos akkor minek kérded?
2020. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%
Jogos, de eddig nem tűnt fel, hogy milyen primitív szüleid vannak!?
2020. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen jogos volt.
2020. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Önigazolásnak kérdezi, és igen johosan cseszted le a szüleidet.
2020. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
jogosan cseszted le őket, de magánvéleményük attól még lehet. Barátnődet tartsák tiszteletben és egymás között viszont azt gondolnak amit akarnak.
2020. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%
Jogos. Senkire nem szabad ilyeneket mondani. A barátnődet tartsd távol a szüleidtől! A szüleid nem fogják magukban tartani a véleményüket. A leányzóval elkezdenek apránként bunkózni, beszólogatni neki. Te is tudod lányból van, ő nem fogja a sértegetéseket 1 percnél tovább hallgatni. Nagyon gyorsan megmondja neked, itt a vége!
2020. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!