Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért befolyásol engem anyám...

Miért befolyásol engem anyám hangulata?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy miért, de anyám hangulata befolyásolja az én hangulatomat is. Ha anyámon látszik, hogy csak egy kicsit is szomorú, akkor tönkrevágta az elkövetkezendő 3 napomat.


Mivel anyám nő, azért sosem elhet tuni, hogy épp mi a baja. Ha csak úgy sír, és közben facebookozik,hiába kérdezem ,hogy anya mi a baj, vagy az a válasz, hogy semmi vagy az, hogy elkezd velem ordítani..


De ha csak szomorú, hiába ölelem meg, mondom, hogy szeretlek anya, akkor is olyan szr, mert nem mosolyog, nem vidám és valahogy szétcseszi a napomat. Nem tudok normálisan gondolkodni.. Rengeteg beadandó van, vagy mi, ezek az online tesztek, le kell fotózni amit kitöltöttünk, ma éjfél a határidő, de képtelen vagyok csinálni. Hogy miért? Azért, mert anyám bekattant, hogy egy bérlő elment a vírus miatt a panziójából. És most szomorú, óránként sír 10 percet.


Egyszerűen nem--ér---tem. Miért befolyásol engem anyám hangualta? Lehet, hogy azért, mert egyeül nevel, és kettesben élünk? Ezért a folytonos összezártságtól szinte összeszövődtünk?


2020. márc. 29. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Empátiának hívják, ez az együttérzés képessége. Mivel kettesben éltek, így természetes, hogy rosszul érzed magad, ha látod, hogy nincs jól.
2020. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez normális? Valamiért olyan érzésem van, hogy minden jókedv eltűnt az életemből. Nem tudom legyőzni ezt az érzést..
2020. márc. 29. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs más komoly emberi kapcsolatod rajta kívül, ezért folyton őt lesed, ezen rugózol.
2020. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!