Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most már tényleg elegem van...

Most már tényleg elegem van faterbol Vajon mi a baja velem?

Figyelt kérdés
Fater utál engem, megint a nevelo muternak adot igazat aki csak apám pénzere akarja rá teni a szikat mancsat most komolyan reggelota tanultam tori dogara 4 oldalt kellet megtanulni nem volt sok hibam csak akadozva ment! Es ez a nő ujból akarja tanultatni velem az egészet! Mivel h akadozot és apa rá bolintot h urejek neki h foglakoznak velem spojler veszély szarnak rám csak a nagyi beszélget velem! Na az meg a másik fele ha ez hp csunyan beszelel velem apa azt modja h bisztos szentelen vóltam pár napja azért sértödötbe h azt mondtam h jó reggelt és nem azt h jó reggelt kriszti nem ez a neve es mondta h azert és meg apam reakciója ugyes vagy megint miatad ideges BOCSANAT AZ ESETLEGES HELYES ÍRÁSI HIBÁKERT

#Fthetzt
2020. márc. 30. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Valószínű az, hogy a gyereke képtelen három értelmes mondatban feltenni egy kérdést.
2020. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jolvan oke godjaim vanak a helyes irasal vagy a fogalmazása
2020. márc. 30. 16:21
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

"BOCSANAT AZ ESETLEGES HELYES ÍRÁSI HIBÁKERT"

Már ne haragudj, de az egész egy nagy helyesírási hiba. Azt pedig már meg sem említem, hogy a tagolás (tudod, az a kis pötty (vagy felkiáltójel, kérdőjel) a mondat végén) hiánya miatt értelmezhetetlen az egész. Négy oldal pedig szinte semmi, egy óra alatt lazán megtanulható.

2020. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Neked igen de en nehezen kuszkodok a tanulasal
2020. márc. 30. 16:24
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Fuh... a nyelvtant is erőltethetnék, nem csak a törit.
2020. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Te nem küszködsz a tanulással, hanem nem tanulsz semmit!
2020. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
És ha diszes a szerencsétlen?
2020. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Persze, mindegyik az aki lusta tanulni...
2020. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem diszes, csak életében nem olvasott (és írt) egy sms-nél hosszabb szöveget. De gondolom az élőbeszéd sem igen megy neki a 80 szavas szókincsével.
2020. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igazi terminátor vagy, kérdező. :D
2020. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!