Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kapok röhögőgörcsöt, ha...

Miért kapok röhögőgörcsöt, ha anyám leszid valamiért?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy akármilyen komoly dologért leszid, lecsesz az anyukám valamiért kibírhatatlan röhögőgörcsöm lesz. Nem bírok nem nevetni/röhögni.


Nagyon rossz érzés, mert sajnálom anyát, de sokszor ő is iccesnek találja ahogy elkezdek röhögni.


Szóval.. Mitől lehet? Ha a főnököm lecsesz, mert nem végeztem határidőre, akkor is kiröhögöm? Félek :/


2020. márc. 30. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

Nem tiszteled...


Nem adsz a véleményére sem, és nem veszed komolyan...

2020. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
elfojtott feszültség. tinikorban gyakori
2020. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekem kistini koromban volt ez. Szegény anyukám majd' szétrobbant a dühtől, mert ahogy szidott, egyre jobban nevettem. Esküszöm, nem direkt.

Így visszagondolva, akkoriban mindenen röhögőgörcsöt kaptam. Suli ünnepségeken botrány lett a Himnuszból... :D

2020. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyanez. Nem direkt csinálom, ha röhögnöm kell, akkor röhögnöm kell. Egyébként tisztelem anyámat! Ezért írtam a kérdést :) Mert nem tudom, hogy honnan jön..
2020. márc. 30. 19:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos még mindig van ilyen, pedig nem vagyok már tini. Nem tudom mindig jól kezelni a feszültséget, elfojtom és nekem is időnként mosolyra húzódik a szám. Ezt a párom már tudja kezelni, mert megbeszéltük.
2020. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Én paranoid skizofrén vagyok és egésznap az megy, hogy minden kis dolgon röhögőgörcs jön rám...

Pedig am kezelnek és viszonylag jól vagyok.

21-22 éves koromban úgy voltam mint Te...

Rá néhány évvel eldurvult a betegségem és elvesztettem a realitás érzékemet is, amíg nem kezeltek.


Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy neked is ez a bajod, vagy lesz...

2020. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Örülj neki, hogy nem veszitek véresen komolyan az élet pitiáner dolgait (elöl hagytad-e a koszos zoknidat). Szerencsére anyukád se. Maradjatok ilyen vidámak, nyugi, a főnököddel ez nem fog így történni.
2020. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

Hogy őszinte legyek, szemrebbenés nélkül beleröhögök a szüleim képébe és mindig is ezt tettem. Nincs ebben semmi rossz.


20/F

2020. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
16%

Így jön ki rajtad az ideg, egyrészt. Másrészt meg azért, mert anyád nem vág képen.


A főnök esetében nem kell fosnod, nyugodtan röhögj, ő meg nyugodtan fog kirúgni.

2020. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azok akik úgy gondolják, hogy egy anyukának képen kéne ütnie a lányát.. hááát érdekes családban nőttetek fel :/ Szomorú. Persze, megtanulja a gyerek, de egy olyan erőszakos, másokat az iskolában cikiző, szekáló gyerek lesz abból akit pofoztak, ha rosszak voltak..


De mint mondtam, hiba képel föl anyám, ha nem szándékos ez a röhögőgörcs, akkor nem fogom tudni abbahagyni. Ezt ő (anya) is tudja..

2020. márc. 30. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!