Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha nem bírom...

Mit tegyek, ha nem bírom elviselni, ami itthon folyik?

Figyelt kérdés

16 vagyok, van egy 14 éves öcsém. Vele és a szüleimmel élek.


Sajnos anyám elviselhetetlen. Megmondja apámnak is, hogy mit csináljon, hova mehet. Apám emiatt (is) néha szokott inni. Nem rendszeresen.


Anyám mindent megszab apámnak. Anyám lakótelepen nőtt fel, apám tanyán. Lakótelepen lakunk, így apám nem csinálhatja azt, amit szeret pl.: paprikát, paradicsomot termelni, virágot ültetni. Az erkélyen kis ládákban csinálgatta a növényeit. Anyám egyszer begurult, és kibxszta a kukába a növényeket. Aztán elkezdtek veszekedni, anyám pedig leköpte apámat.


Apám beteg volt, és anyám folyamatosan csxsztette, hogy menjen dolgozni. Apám nem bírta már tovább és elment inkább dolgozni.


Apám szülei meghaltak, de anyám folyamatosan kxrva anyázik, szidja apám szüleit.


Nem bírom el ezt, hogy anyám folyton megalázza apámat, apám pedig papucs és hagyja magát.



Az lenne a legjobb, ha elválnának, de apám nem akar. Nem tudom miért.



2020. ápr. 2. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Amíg apád úgy nem dönt hogy elválik, és esetleg visz titeket is, addig annyit tehetsz, hogy 18 éves korodban elköltözöl.
2020. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Felborult a hierarchia... Apukád egyszer nagyon felbőszül, remélem helyre teszi anyukádat. Itt lenne az ideje. Anyukádnak mi baja, miért ilyen vele? Minden ilyenek voltak? Esetleg próbálj meg külön-külön beszélni velük, meg együtt is, hogy nagyon rossz mintát mutatnak, és reméled, neked nem ilyen barátnőd lesz, mint ő. Egy házisárkány.
2020. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Jobb lenne ha apád megfogadná anyád utazási ajánlatát.
2020. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Na még egy munkakerülő alkoholista, aki persze a csúnya gonosz nő áldozata. Én is hárpia lennék egy léhűtővel a nyakamon. Szeret kertészkedni? Hát keressen olyan melót. És ne idegelje ki a nejét.
2020. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Le lehet pontozni, de az én faterom is ilyen volt. És én is bedőltem neki ahogy az áldozatot játszotta. Évekkel később esett le hogy csóri anyám egyedül küzdött azért hogy felneveljen minket, és még egy here is volt a nyakán aki utált melózni, de a tütükét, meg a hobbijait , azt szerette. Nálunk is ő volt a szegény beteg, akit a csúnya szemét asszonya nem akart eltartani.
2020. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem említettem azt, hogy alkoholista. Attól, hogy valaki megiszik 1 héten egyszer 2 sört, attól szerintem még senki nem alkoholista.


Apám nem léhűtő vagy munkakerülő. Attól, hogy valaki nem akar bemenni betegen dolgozni, még senki nem az. Apám amúgyis az élelmiszeriparban dolgozik, és nem hiszem, hogy bárkinek is jó lenne, ha bemenne ilyenkor egy beteg ember.

2020. ápr. 2. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló van itthon :D jó nem ennyire durva, de azért elég sokat veszekednek a semmi miatt.

Én apám lerakta a piát 5 éve, de anyám mindig basztatja valami miatt. Nincs és nem is igazán volt, hogy nyugodtan leülhetett volna meccset nézni vagy valami. Korábban mezőgazdasággal foglalkozott, akk az volt a baj. Már 2 éve főállásban dolgozik, de a mezőgazdaság nem maradt abba, mert még van 8 óra munka után idő, csináljon ezt azt...

Szerintem is ott rontotta el az én apám is, hogy hagyta magát régebben. de már 30 év után nem válnak el és meg vannak így is

2020. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!