Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van remény hogy...

Szerintetek van remény hogy édesanyám megbocsásson? Ti meg bocsájtanátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Most váltam el. 1 hónapja. Július óta húzódik a kálvária. Szétmentünk nincs baj. Nagyon megcsúsztam ezután anyagilag is meg minden szempontbol. Édesanyám sokat segített pénzben. Hogy ne aggodjon mondtam neki hogy van félretett pénzem. Amit persze elherdáltam és vettem fel 1 millió hitelt is. Nem szóltam neki de ma kiderült. Nem akarom neki elmondani az igazat. De azt mondta csak akkor keressem ha igen, máskülönben felejtsem el. Tökéletes édesanya mindig segit ahol tud. Szerintetek ha őszinten leülök, elmondom minden tartozásomat amit persze igyekszek kifizetni. Van esély arra, hogy megbocsájt? Nem akarom elveszíteni. Ráadásul most ugy erzem révbe ér az életem van új párom családi harmónia volt a mai napig. Nem szeretném édesanyám bántani az igazsággal hogy elherdáltam a pénzt. Tudom nagyon nagy hülyeség volt. Bánok minden hibát, és azon vagyok hogy jobb emberré váljak hazugságok nélkül.
2020. ápr. 2. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Számomra egy családtag fontosabb annál, hogy hiteleken és elherdált pénzeken összevesszünk... De ez csak akkor tud működni, ha az ő részéről is megvan ez. Tehát ha nem kéreget tőlem, akkor én sem szólok bele a "belügyeibe" és fordítva.
2020. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt mit tenni. Elmondod az igazat és lesz ami lesz. Lehet, hogy megbocsát, de ha nem mondod el az igazat és csak úgy kiderül (mert úgyis ki fog) akkor biztos, hogy soha!
2020. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát a bizalmát eljátszottad, nem fog haragudni,de érthetően bántani fogja, hogy a keményen megszerzett pénzét hülyeségre és nem szükségre szórtad el. Biztos megbocsájt, ha őszinte leszel,de ne fogadj el tőle több segítséget (mert nem lenne fair) és fizesd majd vissza neki az elherdált pénzt.
2020. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

Nincs tökéletes édesanya, már csak abból is látszik, ahogyan te beszélsz róla, amennyire te félsz tőle és amit veled művelt. Ő messze nem tökéetes, sőt!


Ha viszont csak jó anya, akkor megbocsát. -j nélkül. Te pedig ne kövess el újabb marhaságot, amivel tönkretszed a bizalmat.

2020. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
a sajátodat herdáltad el, a sajátodból fizeted. a te dolgod.
2020. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
"Tökéletes édesanya mindig segit ahol tud" És te ezt komolyan azzal háláltad meg hogy a szemébe hazudtál?
2020. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Ez nagyon csúnya dolog volt! Úgy is mondhatnánk, hogy ezzel megloptad anyukádat. Úgy teheted jóvá, ha kamatostul visszafizeted neki a pénzt, minél előbb.

Amúgy valóban nem tökéletes édesanya, de nincs is ilyen, hiszen tökéletes ember nem létezik. Ha olyan jó anya lenne, akkor ismerne annyira, hogy nem lehet pénzt rád bízni, és nem is adott volna.

2020. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az én pénzem volt. Csak kaptam édesanyámtól is kölcsön. Tudom hogy hibat követtem el. Nem szeretném elveszíteni.
2020. ápr. 2. 19:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki. Jött az ugyanolyan vagy mint az apád. Éjszaka írtam neki egy hosszú levelet, elküldtem azóta ír folyton. Hívogat hogy márpedig adjak magyarázatot. Meg hogy miért. Elmondtam neki hogy nincsen okom nem tudom miért tettem. És csak nem hagy. Értem én hogy hibáztam. De most napi 24 órából 24-ben nyomni fogja?!
2020. ápr. 3. 10:05
 10/12 anonim ***** válasza:
ezzel számolni kell, ha más pénzét szórod el. Kollégám egy tönkretett tablet miatt kakaskodott a másik kollégámmal és az nem is akkora összeg lehetett mint a te eseted.
2020. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!