Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van remény hogy...

Szerintetek van remény hogy édesanyám megbocsásson? Ti meg bocsájtanátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Most váltam el. 1 hónapja. Július óta húzódik a kálvária. Szétmentünk nincs baj. Nagyon megcsúsztam ezután anyagilag is meg minden szempontbol. Édesanyám sokat segített pénzben. Hogy ne aggodjon mondtam neki hogy van félretett pénzem. Amit persze elherdáltam és vettem fel 1 millió hitelt is. Nem szóltam neki de ma kiderült. Nem akarom neki elmondani az igazat. De azt mondta csak akkor keressem ha igen, máskülönben felejtsem el. Tökéletes édesanya mindig segit ahol tud. Szerintetek ha őszinten leülök, elmondom minden tartozásomat amit persze igyekszek kifizetni. Van esély arra, hogy megbocsájt? Nem akarom elveszíteni. Ráadásul most ugy erzem révbe ér az életem van új párom családi harmónia volt a mai napig. Nem szeretném édesanyám bántani az igazsággal hogy elherdáltam a pénzt. Tudom nagyon nagy hülyeség volt. Bánok minden hibát, és azon vagyok hogy jobb emberré váljak hazugságok nélkül.
2020. ápr. 2. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rád haragszik, hanem pusztán csalódott, hogy ilyen lúzer vagy, már bocs! Mivel anyagilag segített, ebből az következik, neked nem volt elég pénzed. Amid volt, azt is elherdáltad. Tök mindegy, hogy a tiéd volt-e. Ez nem felnőtt, józanul gondolkodó emberhez való magatartás. Nem tudsz önállóan saját lábra állni. Amúgy valahol mindig az ilyen majomszeretettel a gyerekükön csüngő szülők érik el azt, hogy olyan felnőttet nevelnek a gyerekükből, aki önállóan nem tud élni, akit mindig tutujgatni kell. "Mindig segít, ahol tud." Fogadok, hogy egész életedben ő rendezett el mindent, egy önálló gondolatod nem volt. Hát akkor ne is csodálkozzon azon, hogy ilyen fia lett. Mert tuti férfiből vagy, le merem fogadni. Anyuci pici fia. Azt' tessék!
2020. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én valamiért azt gondoltam végig, hogy nő a kérdező. Kíváncsi lennék én is, hogy férfi-e vagy nő, de végülis mindegy.
2020. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!