Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Floravagyok06 kérdése:

Hogyan győzzem meg a szüleimet? Szeretnék venni magamnak a zsebpénzemből egy új telefont. Már nagyon régóta gyűjtögetek rá, ki is néztem milyet szeretnék, erre bejelentik, hogy mégsem vehetem meg.

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék bármilyen válasznak, vagy tapasztalatnak!

#meggyőzés #kérés #vegyek új telefont
2020. ápr. 3. 09:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az indokuk?
2020. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg padlóra került a családi költségvetés a járvány miatt, és százezret kidobni a várható nyomorban felelőtlenség lenne. Ha még van is munkájuk a szüleidnek, 80%, hogy el fogják veszíteni őszig, míg levonul a dögvész. Önzőség a saját kényedre-kedvedre költeni azt, amire még nagy szükségetek lehet a közeljövőben.
2020. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem vehetsz? A régi még jó? Nem olyan régi? Az új túl drága? Túk komoly? Hány éves vagy?
2020. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Mond azt, hogy a régi lassú. Milyen régi a régi?
2020. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

1. Mennyi idös vagy és honnan van a pénzed?

2. Mi a baj a régivel?

2020. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok (lehet túl fiatal ehhez)

A telefonom pedig kb. 3 éves, 11 évesen kaptam kezdésnek, szóval nem mondanám olyan komoly telefonnak. (30.000Ft volt)

Zsebpénzt pedig csak szülinapomra, vagy névnapomra kapok.

Indokuk pedig nincsen, inkább csak úgy leráznak.

Szerintetek várnom kéne vele?

2020. ápr. 3. 10:24
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Szóval csak azért kell új, hogy villoghass vele. Nem jó kezdet.
2020. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, nekünk szerencsés helyzetünk van, mindkettőnknek van még ma is állása, de semmi olyan extra dologra nem költünk, amit most ne lehetne nélkülözni. Pl. nem veszünk most az otthonoktatás kedvéért egy plusz gépet vagy tabletet. Nagyjából azonos lehet a nagyságrend a telefonnal, amit szeretnél. Pedig van tartalékunk is.
2020. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

6: és amit kinéztél, mennyibe kerül?

Ha nem egy több százezres telefon, én megengedném.

Nekem is cserélni kellett 3 év után, hiába működik a régi, de lassú, és nem minden futott rajta rendesen.

2020. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

80.000Ft amit kinéztem, és csak a saját félretett zsebpénzemből fizetném. Lehet tényleg várnom kéne vele, szerencsére az én szüleimnek is megvan még az állása, nem nélkülözünk, de akkor inkább nem erőltetem ezt tovább.

Köszönöm a véleményeket :)

2020. ápr. 3. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!