Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Főleg anyukák véleménye...

Főleg anyukák véleménye érdekelne! Szerintetek beszélhetek anyával erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok. Kb egy éve van barátom, vele vesztettem el, eddig minden szuper volt a kapcsolatunkban. Anya ezekről tudott is, mármint ismeri a barátom, tudja mióta vagyunk együtt hogy vele vesztettem el, hogy kb mikor, ő vitt el dokihoz. De úgy igazán nem beszélgettem vele ilyesmi témákról. Vagyis felvilágosított, és kb a szexről annyit is beszéltünk. Meg hogy elvesztettem és hogy esetleg az orvos dologban segítsen. Viszont most elég nehéz helyzetben vagyok, problémákba ütköztem, kavarog bennem minden érzés, és nem igazán tudom a megoldást. Arra gondoltam beszénék róla anyával mert nyilván ő is volt fiatal vele is volt ilyen és csak tud tanácsot adni....

Ti hogy fogadnátok ha lyennel jönne a lányotok? Előre is köszönöm



2020. ápr. 3. 16:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Mi a kérdés
2020. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Szóval terhes vagy. Ugye?
2020. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesem, ha leírnád a "problémát", talán egyszerűbb lenne róla beszélni.
2020. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát jó, szóval nem vagyok terhes, az a gond hogy a barátom nagyon szeretne olyan dolgokat csinálni, amitől én még picit tartok, és próbál meggyőzni hogy azt én is élvezni fogom, de nem szeretném kipróbálni, mert voltak rossz élményeim és azóta nem akarom, ő meg mondja hogy de,de jó lesz... szóval ez a gond
2020. ápr. 3. 16:54
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A józan eszedre és az érzéseidre hallgass - amit nem akarsz azt NE tedd meg
2020. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Nézd,azt neked kell érezned,hogy vagy-e olyan viszonyban édesanyáddal,hogy ilyen dolgokba beavatod-e vagy sem.Én egyébként örülnék,ha a lányom megtisztelne azzal,hogy mindent megoszt velem.Az én véleményem az,hogy semmiképpen se hagyd magad rábeszélni olyan dologra,amit nem akarsz.Ha te valamit nem szeretnél,akkor azt a barátodnak tiszteletben kell tartania. Esetleg mondd neki azt,hogy jelenleg erre a dologra nem állsz még kèszen,de a későbbiekben lehet,hogy változni fog.Ha tényleg szeret,akkor meg fogja érteni.Ne félj nemet mondani.
2020. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlbonyolítani, természetes hogy akarja ami érdekli, neked viszont ki kell tudnod állni a véleményed mellett, mert ha neked nem jön be akkor nem azon fog múlni ráderőlteti-e.


Ennyire egyszerű ez a kérdés.

Biztos neked is kell még érned szexuálisan, és nem is biztos hogy valami olyat akar ami rossz, de csak egymást tiszteletben tartva lehet szexuális éltet élni.

És ezt neki is meg kell értenie, minden más csak mellébeszélés meg érzelmi zsarolás és a többi.

Legyen határozott véleményed és tarts ki mellette, és kommunikáld is határozottan hogy ne legyen félreértés, nem csak kéreted magad.

2020. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kapcsolatotoktól függ. Ezt neked kell eldöntened, hogy meg tudsz-e nyílni előtte ennyire, kívülről nehéz ebbe beleszólni. De őszintén szólva lehet, hogy inkább előbb a pároddal kellene ezt letisztáznod. Mert ha te azt mondod, hogy valamit nem szeretnél, akkor neki illene abbahagynia a győzködést. Ne csinálj meg semmit amivel kapcsolatban te bizonytalan vagy, vagy esetleg úgy érzed hogy nem vagy kész rá.
2020. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Az orál meg egyáltalán nem problémás, de ha te úgy érzed hogy nem akarod akkor tudasd vele egyértelmüen. De amúgy abban semmi rossz nincs, kérdés a barátod meddig akar elmenni, ezt meg már megintcsak te érzed van e hozzá gyomrod. Egy próbát megér, aztán ha nem, akkor nem. Igazából nincs veszítenivalód.
2020. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ne beszélhetnél erről anyukáddal. De ezt igazából neked kell érezned. Viszont, azt anyukád nélkül is megtudom neked mondani én is, hogy amit te nem akarsz, olyanba ne menj bele! Kipróbálni sem kell, ha nem akarod, ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy addig úgysem tudod meg...Ha nem állsz rá készen, sehogysem lesz jó neked, márpedig ez a kölcsönös örömszerzésről kellene szóljon. Inkább a barátoddal legyél kicsit határozottabb, kérd meg hogy ne erőltesse, mert egyelőre nem akarsz belemenni a dologba. Ha pedig nem érti meg, az az ő baja.
2020. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!