Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretem apámat, ez miért...

Nem szeretem apámat, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Már emlékszem kiskoromban is kb 3 éves lehettem, utáltam neki puszit adni, nem szerettem ha otthon van, és ez később sem változott. Sosem vert engem, mindig megprobált a kedvembe járni stb de nekem az ő szeretete sosem kellett. Később amikor iskolás lettem kb ötödik osztálytól voltak problémáim amikor úgy éreztem nem számíthatok rá és később sem. Egy magába zárkózott ember, anyámmal el is váltak amikor 14 eves voltam, de vele kellett maradnom a "jó helyzetem" érdekében. Most is vele élek, anyukám meg itt - ott rokonoknál, nincs biztos háttere(őt szeretem).nemtudok micsinálni az érzéssel, ha bármi történne apámmal nem erdekelne, utálom ha hozzámszól, ha bármit csinál,persze tisztelem mert felnevelt, nem alkesz stb de nemtudom szeretni. Van valaki hasonló helyzetben? 18/l
2020. ápr. 3. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Hát szerintem egy két közös program nem ártana mert nagyon el hűltetek egymástól.


Nem mindig a másikra kellene várni hogy közelitsen hanem sokszór nekűnk is lépéseket kell tennűnk. Azt ajánlom hogy egy közös film nézésre hívd meg és mesélj a vidám pillanataidról ha több ídőt töltessz vele jobban meg ismered csak közelits hozzá.

2020. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Talán kölcsönös az érzés.
2020. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki rokon még nem kötelező szeretni. Simán megesik a való életben, hogy valaki nem szereti a szüleit, az apját, anyját vagy a testvérét. Lehet nincs bennetek semmi közös, ami nem megy nem kell erőltetni
2020. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Talán mert nagyon különböztök egymástól, személyiségeket...nem könnyű főleg hogy nem tedd ellened semmi rosszat.
2020. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Maroon5 válasza:
tényleg próbálj meg néha közös programot szervezni vele, hátha az segít. meg persze kérj tőle jó sok mindent, ha megteheti, az sokat segíthet a szeretet kialakulásában + neked hasznos lesz a sok kütyü
2020. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!