Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mennyire kényes téma...

Nektek mennyire kényes téma ez, megkérdeznétek a gyereketektől a szexualitását?

Figyelt kérdés

Jó a kapcsolatom a fiammal, de nem tudom ezt attól még csak úgy megkérdezni, mintha azt kérdezném milyen az idő. Rosszul is elsülhet. Már ha egyáltalán van szexualitása, mert ebben sem vagyok biztos.

19 éves még technikusira jár (vagy valami olyasmi, mivel a gyakorlatai kiesnek a távoktatás miatt), viszont amióta serdült sosem vettünk észre rajta semmit, vagy csak nagyon jól titkolta. Sosem volt arra nyom hogy maszturbált volna. Az ajtaja mindig nyitva volt (nem azért mert megparancsoltam, szereti ha járt a levegő), se zsepik, se olyan hangok (vékonyak a falak) mintha a kb 5 év alatt neki ez kiesett volna. Ti rákérdeznétek ezekre? A melegség csak azért jött fel, mert főleg lányokat mutatott be, mint barátok, ha pedig megkérdeztük hogy valamelyikkel alakult-e valami kiakadt, hogy neki ők csak barátok, ne gondoljuk túl.



2020. ápr. 4. 19:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

19 éves még technikusira jár (vagy valami olyasmi


Te akkor vagy szülő, amikor a három éves keresztlányom.

2020. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Érettségi után ott maradt az iskolájában hogy 1 év alatt letegyen egy 2 éves technikusit. Az olyasmit arra értettem, hogy jelenleg nem tudnak mit csinálni, és a technikusi nagy része gyakorlat. Örülök hogy te ennyire tisztában vagy a dolgokkal, maradj szerintem a gyerekvállalás kategóriában hátha rávesznek arra hogy köttesd el magad :) Annak is gratu aki téged felpontozott.
2020. ápr. 4. 19:26
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire kiakadt attól is,hogy lányokra kérdeztetek rá,akkor szerintem hanyagold a témát. Nekem is jó a kapcsolatom anyával,még a szexuális dolgokat is megbeszéljük,de furi lenne ha megkérdezte volna,mennyit masztizok. :) lehet elintézte a zuhany alatt, vagy ha egyedül volt. Ha akarta,megoldotta. Barátnő témával még ráér,fiatal. Ha majd lesz 30,meg lehet pendíteni,várható-e,hogy egyedül marad. Exemnek pl.én voltam az első barátnője, 28 évesen. Volt is meglepetés otthon mikor hazavitt először. Ne bolygasd,mert még jobban bezárkózik. Nagy fiú, megoldja az élete ezen részét.
2020. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
én mindig nyitott ajtónál recskázom, mert akkor hallom ha jön valaki
2020. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted a melegek nem recskáznak???
2020. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Mi a fæsz közöd van a srác szexualitásához?
2020. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, menj a francba a mocskos prividdel, jó? Oda élvezel és akkor amikor csak akarsz, engem hagyj ki belőle.
2020. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tőlem is megkérdezték kedves #7 szóval menj te a francba. Ennyi idiótát egy helyen, tényleg nem szabad semmit kérdezni jézusom.
2020. ápr. 4. 21:11
 9/22 Maroon5 válasza:
93%
én is gyerek vagyok, rohadtul rühellném ha ilyeneket kérdezgetnének a szüleim
2020. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#3 19:44, #9 21:14 Köszönöm hogy elolvastátok a kérdést és válaszoltatok rá. A többiek nézzenek magukba.
2020. ápr. 4. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!