Mi baja anyámnak?

Figyelt kérdés

azt tudom, hogy kb 5 éve klimaxolt, de hogy most tart-e még ,azt nem.


Kérdez valamit, én válaszolok és 3-ból 2x mindig ilyen nagyon szomorú arccal csak úgy faképnélhagy. utánamegyek, kérdezgetem, hogy mi a baj? erre vagy nem válaszol, vagy elkezd üvölteni, mint a sakál.


ha meg válaszol, akkor meg azt üvölti, hogy menjél innen!


meg olyanokat válaszol ,hogy jólvan, nem kell velem beszélgetni. és elmegy.


Ilyenkor mi baja?


ilyen eset után egész nap mindennel zörög, mindent csapkodva csinál, sóhajtozik.


Ha meg megkérdezem ,hogy mi a baj, akkor meg a szemét forgatva mondja, hogy seeeeeemmi.

vagy azt mondja, hogy tudom, hogy nem szeretsz, nem kell velem beszélni. És ezt úgy mondja, hogy közben beszélek hozzá.


2020. ápr. 4. 20:10
 1/4 A kérdező kommentje:
a nőkkel mindig olyan kvanehéz!!!! a nővérem most lesz 24, ő is ilyen nagyon fura. amikor apám ideges, szétszórt, megkérdezem ,hogy mi a baj, elmondja, és jééé máris megvan oldva. de a nők.. fúúú. hetekig képesek titkolózni, terelgetni a témát, mondani, hogy semmi baj nincs, amikor NYILVÁNVALÓ, hogy valami van.. Katasztrófa!! Kezelhetetlenek!!!
2020. ápr. 4. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor azt mondja hogy "semmi bajom" akkor te zsigerből rávágod hogy:

-Akkor légyszi ne csodálkozz hogy úgy viselkedek ezután mintha semmi bajod nem lenne!


Pár perc (néha óra) és kiböki.

2020. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maroon5 válasza:
Anyám is néha ilyen, semmit nem tudsz velük kezdeni ilyenkor, jobb ha békén hagyod őket, majd elmúlik. ahogy ők is csinálják velünk ha van egy kis eszük (ritkán)
2020. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretethiánynak hívják, nem klímaxnak. Nem kapta meg a szüleitől, és nem is kaphatja már meg senkitől. Ez a baja sokunknak, meg a Földnek, zusammen.
2020. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!