Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok csinalni anyuval?

Mit tudok csinalni anyuval?

Figyelt kérdés

Folyamatosan iszik es eltitkolja meg akkor is ha utana jozan.

Mindig azt mondja hogy rosszul van...

Mar teljesen kikeszulok tole

Allandoan hivogat. Naponta 6-7x.

Ha atmegyek reszeg..


Mit tudok csinalni vele?

63 eves..



2020. ápr. 5. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszélni kell vele, hogy ezzel tönkreteszi az ő saját, de a környezet életét is. Biztos meg tudja "racionálisan" magyarázni az ivásnak az okát, ezen kell dolgoznia.

Rá kell jönnie, hogy ez nem jó, nem élet. Most nehéz, de érdemes lenne addiktológiát felkeresni, vagy csoportot, ahol hasonló sortársak vannak.

2020. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Te semmit. Be kell vágni a rehabilitációs intézetbe a korona után, aztán ott különböző humánus technikákkal, vagy tablettákkal vagy injekciós terápiákkal leállítják a könnyű drog(ok)ról. Az alkohol lehet, hogy valamiféle pánikrohamot vagy másik valóságot idéz elő nála, aztán azt hiszi rosszul van, vagy annyira túlissza magát, hogy már tényleg alulműködik a szervezete. Most jobban jár, ha tényleg nem megy piát venni sem, így vigyetek neki jó minőségű alacsony alkoholtartalmú italt, aztán, ha vége a vírusnak, lehet vinni vallási szervezetekhez leszoktatásra, kórházba, magánkórházba, pszichológushoz, de kisebb alkoholtartalommal te is le tudod állítani egy idő után. Néha az is elég, ha leüvöltik az ember fejét meg kicsit megrémisztik, hogy mennyire tönkreteszi a szervezetét és leáll.
2020. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
A részeg férfi is undorító, hát még a részeg nő!
2020. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

"Be kell vágni a rehabilitációs intézetbe a korona után"


Ha beleegyezik. Általában nem szoktak.

2020. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Magányos? Bántja valami?
2020. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Semmit nem tudsz vele csinálni, különösen ha nem is vállalja fel és zugivó.

Én erős ember és erős személyiség vagyok, de még én is feladtam a küzdelmet ezzel kapcsolatban, pedig 24 évig csináltam.

Egy valamit tehetsz, törlöd az életedből, de tudatosítod vele, hogy mindezt a pia miatt.

Ezzel vagy megváltoztatod - ha konzekvens vagy és nem lágyulsz el - vagy örökre elveszítitek egymást, de valójában mindkét eset csak a javadat szolgálja.

2020. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
semmit ,ha hivogat nem veszed fel,vagy max naponta egyszer beszėlj vele ės ne menj åt ,mår nem fog megjavulni .
2020. ápr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alkoholista, csak akkor lehet rajta segíteni ha akarja, és rehab kell, nem lehet azonnal 0-ra abbahagyni. Nem is tudná mert rosszul van, és bele is halhat.
2020. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!