Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 ev nem törődés utan apam...

20 ev nem törődés utan apam ugy viselkedik velem, mintha mi sem történt volna, ezt miért csinalja?

Figyelt kérdés
5 eves koromban láttam öt utoljára. Azota eltelt 20 ev, ugy higy semmi kontakt nem volt koztunk es ő ki is költözött Svajcba az uj csaladjaval. 1 eve felkerestem interneten es meglepően normalis volt velem, azóta is nap mint nap ir tobbszor nekem, megbeszeltuk, ha a jarvany is ugy engedi, augusztusban talalkozunk. Letezik, hogy megbanta amit tett? Vagy miért csinalhatja ezt? En azota férjhez mentem, van egy 2 eves gyerekem. Amikor 14 voltam, akkor irtam ra, hogy szeretném kérni a tamogatasat, mert anyukam nem tudja fizetni a kollegiumot es segitsen, erre o nagyon csunyan elkuldott. De gytartast az elso fel ev kivételével soha sem fizetett. Azota kuldi nekem, hogy o milyen jol el, egy heten többször etteremben esznek a csaladjaval, marha steaket vacsoroznak tobbszor otthon, lefenykepezte a lakását belülről es küldött kepet a luxus autojarol. Nem ertem, keres, ugy csinal mint aki orul nekem, mellette viszont van egy ilyen dicsekvese is.

2020. ápr. 8. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mit akarsz egy ilyen féregtől? Tényleg nem értem? Amikor IGAZÁN szükséged lett volna rá akkor elhajtott a búsba. Komolyan nem értem. Mire számítasz egy ilyen $z@rházi trógertől?
2020. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig is bennem volt az, hogy meg szeretném ismerni az apam. Kicsi korom óta valamiért ez van bennem es most örülök, hogy valamilyen szinten az eletem resze. Tudom, hogy ez nem normalis dolog es nagyon elfelejtettem amiket tett, de sajat magamat sem ertem. Ossze vagyok zavarodva. Csak olyan jo erezni, hogy most mintha fontos lennék neki.
2020. ápr. 8. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális dolog. Az apad, akármilyen (volt), természetes, hogy vágyakozol utána. Majd ha találkoztok, eldöntöd, hogyan, milyen módon, meddig stb. akarsz vele kapcsolatot tartani.

Semmi kivetnivalót nem találok abban, hogy érdekel.

2020. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szokták mondani, hogy szeretni tettekkel lehet.


Amit apád tanusít feléd az számodra egy ismeretlen de formális semleges viselkedésforma (én ismerem) a szállodaiparban, vendéglátásban jellemző protokoll.


Ne fűzz hozzá különösebb érzelmeket, és bizalmat se.

2020. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy afféle "nyugatias" viselkedésminta, észak (fehér) amerikában is hasonló van előző voltam.
2020. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En tuti lehuznam penzzel es jol kihasznalnam.
2020. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem semmi rosszat nem tett és a körülményeket se tudjuk pl a fószer nézőpontját. lehet nem akart gyereket alapból se. csak a nő rá kényszerítette de ez csak felvetés. nincs mit megbánnia tette amit szeretne. nem köteleségünk támogatni valakit bárki legyen is az. én még a gyerektartást is modosítanám hogy még a terhesség alatt belekellene egyeznie az apának hogy akarja a gyereket vagy nem. más szóval ha a nő egyedűl dönt amelett hogy nem lessz abortusza. akkor a férfi ne legyen semmire se kötelezhető így lenne igazságos. legyél vele olyan amilyen akarsz soha nem tartozott neked semmivel. az hogy, hogyan szeretnél vele viselkedni érzésből dönsd el ne egobol. mert hogy ő ártott neked. nem, az ártás az lett volna ha pl agyonver, vagy bármi más fajta bántalmazás nem segíteni nem ártása a másiknak nincs okod rá haragudni. senkinek nemtartozol te se semmivel ahogy neked se tartoznak. tégy ahogy érzel nincs jelentősége hogy az apád e vagy sem. ez alatt csak a vérrokonságot értem.
2020. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!