Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám szerintetek normális?

Apám szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A szüleim kiskoromban elváltak és akkor az apámmal maradtam a nővéremel aki már különköltözött én is fél éve jöttem haza külföldről Mikor haza jöttem a lakásban nem volt villany nem érdekelte úgy élt otthon hogy csak egy konektórból volt elosztó és arra volt rá dugva minden mindenhol kábelek voltak!egy mocsok a ház rohad a ház!és nem volt felsöpörvr elkezd velem ordítani kiabálni hogy miért nincs felsöpörve kérdem tőle ez zavar de az hogy nincsen villany?azt mondja hogy nem !kivan törve az ablak othon huzat van házban télen hideg ez sem zavarja de az hogy én mit nem csinálok amúgy is rohadó házba alandoan kiabál szinte lelkileg terorizál.mondom neki hogy ez nem normális amit ő csinál hogy ez hogy nincs villany de legyen felsoporve fele lakás az anyumé fele az apumé! Anyum mondta hogy rám írása a felit! Apámnak vannak tartozásai igen felnevelt minket és az apám csak úgy hajlandó elmeni hogy kifizetem neki a fele lakást és meg veszek fel neki egy kölcsönt másikra szerintem meg úgy lenne fer ha ellmene albérletbe és nem lenne semmiféle fugősége tőlem nem kölcsönt felvenni nekem másik kis lakásra!elkel hagynom őt mert szihopata velem! És nekem túl nagy teher lene ha meg lenne egy kölcsönöm plusz másik lakás fentartása !

2020. ápr. 11. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Tanultál volna meg fogalmazni és írni inkább!
2020. ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem normális. Próbálj meg elmenni valahogy onnan, és eszedbe ne jusson bármilyen kölcsönt vagy akármi hülyeségét a nevedre venni, mert nagyon megszívod. Nem írtad hány éves vagy, de melózzál, próbálj meg minél többet félretenni és húzz el albiba amilyen gyorsan csak tudsz, vissza se nézz.
2020. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem, valóban nem normális. Én is azt mondom, hogy minél előbb költözz el, csak annyit teszek hozzá, hogy a traumáidat - amit apád viselkedése, magatartása, embertelen agressziója, elhanyagoló magatartása, életet veszélyeztető bunkóságai miatt elszevendtél, mindenképpen dolgozd fel - ehhez azonban már egy jó egy szakember kell.


Különben ott lesz egy durva apagyűlölet - ami jogos, de élni nem enged, sem dolgozni. Előbb utóbb valahova átdobod: vagy a főnöködre, vagy a fiadra, vagy a lányodra, vagy bármelyik olyan helyzetre, ahol főnökkel, vezetővel ún. apai pozícióban levő emberrel lenne dolgod.


Valamint átlagként sem tudsz jól dolgozni, azt veszed észre, hogy önsorsrontasz, vagy mindenünnen kirúgnak.


Ps: Ezt én már megjártam, ezt az utat. Az én apám még ennél is aljasabb állat volt.

2020. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális de nem tudsz mit tenni a törvények nem kötelezhetik elköltözésre csa ti tudtok megegyezni vele vagy tűritek tovább ezt az állapotot te semmiképp ne vegyél fel neki hitelt oldja meg a saját életét de biztos nincs jövedelme ha mástól várja az anyagi segítséget vagy csak visszaél a helyzetével és így zsarol titeket költözz el ha tudsz biztos sokat kerestél külföldön úgyhogy vegyél egy lakást magadnak apádat meg tojd le a ház felét pedig ne fogadd el mert nem tudsz semmit kezdeni egy romhalmazzal főleg ha az apád is ott marad meg amúgy is milyen jogon raknád ki az apádat a saját tuljdonából?
2020. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Iraskepedbol ítélve ez nálatok normális
2020. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Megtakarításod nincs? Azonnali költözés és vissza se nézni - ez lenne szerintem a járható út, mert ilyen házat felújítani valszeg nem lehet anyagilag sem egyszerű stb. Inkább a jövőbe nézz szerintem.
2020. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg Anyukáddal, hogy inkább fizesse ki apád az ő részét, akkor az övé lesz az egész roncs te meg el tudsz menni egy normális albérletbe
2020. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Cigá nyok vagytok? Azok élnek így. Törött ablak, áram kikötve stb. Ha te rendesebb vagy, és lenne energiád a házat rendbe tenni, akkor fizesd ki apukádat, de ha békén hagy, akkor rendbe teheted úgy is, hogy ott lakik, csak ne hátráltasson a helyrehozatalban. A legfontosabb lenne, hogy a villanyt kössék vissza.
2020. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Tyííí, de eccerűek lehettek.


Fél évig elvoltál, aztán visszamentél??? Ilyenek után ki se csomagoltam volna, hanem a küszöbön visszafordulok és elhúzok még fél évre. Apámat meg egye meg a kosz, rázza meg az áram, ha ekkora barom.

2020. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!