Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor érdemes tálalni a...

Mikor érdemes tálalni a szülőknek, hogy van egy jóval idősebb párom?

Figyelt kérdés

22 év van köztem és a párom között. Kb. 2 hónapja vagyunk együtt, a családom nem tud róla az öcsémet kivéve.

Nincs szoros kapcsolatom a szüleimmel, kb. havonta 1x találkozom velük, telefonon kb. heti 2x beszélek velük.

Gyerekkorom óta hűvös a viszony, a szüleim betegesen titkolózósak, így ez átült rám is. Nem sok mindent osztok meg, főleg nem a magánéletemből, felszínes dolgokról beszelünk nagy részt.

Ismerem őket, valószínűleg kiakadnának, kitalálnák, hogy csak a pénze miatt vagyok a párommal stb. De egy idő után úgyis kiderülne, hiszen mesélek olyanról amit együtt éltünk meg, de még egyesszámban fogalmazok.



2020. ápr. 14. 16:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Az nem mindegy, hogy TE mennyi idös vagy!
2020. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én 28 vagyok, ő 50. Önállóan élek, 200 km-re a családtól.
2020. ápr. 14. 17:02
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mondanám, ha már elég stabilnak érzem a kapcsolatot. Ne jöjjenek az esetleges szakítás után, hogy "na megmondtam...".
2020. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen felesleges elmondani.
2020. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
2 hónap ehhez kevés. Ha egy éve együtt vagytok, majd akkor.
2020. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Családon belül volt ilyen eset. A szülők a mai napig nem nagyon tudják megemeszteni. Azért jobb már a helyzet... Mert jön a kérdés, hogy akkor hogy lesz unoka,... Stb.(eskuvo se volt, és eddig még gyerek se) Hozzateszem, hogy vidéken élnek a szülők. Mára a hölgy 36 éves, a pasi jóval 50 fölött.
2020. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tálalj ki, amikor határozottan össze akarjátok kötni kettőtök sorsát.
2020. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Úgysem tart sokáig, egy 28 éves nőnek még nem papó kell hosszútávon, hanem legalább olyan, akinek még azért működik pl a cerka egy ideig. Tudom, intellektuális alapokon nyugszik a kapcsolat, legalább annyira, mint amikor a 17 evést használgat.. elnézést, lelkitársaskodja meg a 40 éves. Elég nagy butaság ez. Főleg 2 hónap után, szinte nem is ismered. Neki kell a viszonylag még fiatal nő, de neked mi a biznisz?
2020. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó!

Nem csak hozzád hasonlóan anyagias és szexmániás nők léteznek!

(Remélhetőleg.)

2020. ápr. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Az anyagias részét honnan szedted? Csak kíváncsiság. Az meg nem szexmániásság, hogy fontos az a része is. Sajnálom, ha valakinek nincs hozzá jó partner, de nem kell így irigykedni. Nem mindenki áldozza ám fel a vágyait a kényelemért. Na, az az anyagiasság. ;)
2020. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!