Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki lette téve otthonról, mit...

Ki lette téve otthonról, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két hét múlva érettségi, anyukám meg ekkor találta meg a tökéletes időt, hogy kirugjon otthonról. Sose volt felhőtlen a viszonyunk. Anyu nagyon merev, és durván hirtelen haragú, és a legapróbb viccen is képes kirobbani. Ami most is történt. Nincs kihez mennem, és nem tudom mit kéne tennem.
2020. ápr. 22. 18:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom! Ha hirtelenharagú, akkor talán mérgében mondta és nem gondolja komolyan. Ha mégsem, akkor nem tudsz menni nagyszüleidhez, egyéb rokonokhoz, vagy barátokhoz? Esetleg az osztályfőnöködnek jelezd mielőbb, valamit biztosan tud tanácsolni.
2020. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
32%
Hát járvány van ez gáz. Ha megkockáztatod akkor talán az egyik barátodhoz ( ha ő is benne van). Ha tudsz valakitől kölcsönkérni akkor abból a pénzből egy olcsó szállodába. De bepróbálkozhatsz a visszamenéssel is. Könyörögd vissza magad. A lényeg hogy a könyveid nálad legyenek mert az érettségi nagyon fontos.
2020. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Jány éves vagy? Más rokon van?
2020. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Miért rúgott ki? Azért kíváncsi lennék, milyen okból vetemedik egy anya ilyenre.

Apukád hol van? Egyéb (lehetőleg nem idős) rokonok? Barátok? Párod, ha van? Meredekebb lehetőség, de esetleg az ofőd vagy valamelyik tanár, akivel jóban vagy? Szomszédok?

2020. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Ha oda van bejelentve a lakcímed, akkor nemigen dobhat ki. Hívj rá rendőrt, ha nem enged be!
2020. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nincs senkim :/

Amugy tényleg fogalmam sincs, hogy most ép mit mondtam amire úgy reagált ahogy.

2020. ápr. 22. 19:29
 7/24 anonim ***** válasza:
31%

Amíg nem végzed el a középiskolát, addig nem tehet ki.

közöld vele, hogy nem mégy, ha tovább okoskodik, akkor hívod a rendörséget.


Ettöl függetlenül nem igazán hihetö, hogy csak úgy, minden ok nélkül akar elküldeni!

2020. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

Szedd össze magad, fogadj szót. Kerüld a konfliktust, és amig a szüleidre vagy utalva, addig szó nélkül tedd meg amire kérnek téged, tiszteld a szüleid. Amint van lehetőséged akkor meg pattansz, de erre még nem vagy képes.

Ha ez a kompromisszum nem megy, akkor meg légy tökös és indulj.....🤷‍♂️

2020. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igazából eddig is mindig megtettem amit kért. Takarítottam, főztem.
2020. ápr. 22. 19:58
 10/24 anonymousreview60 ***** válasza:
83%
Írd le az előzményeket! Hogyan történt?
2020. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!