Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire vagyok szemét alak...

Mennyire vagyok szemét alak amiért egész életemben nem szerettem a szüleimet?

Figyelt kérdés

9 évesen kezdődtek a dolgok. Volt olyan, hogy éheztettek, mert azt mondták csak úgy tudnak adni pénzt nekem.Mikor már nagyon fájt a gyomrom akkor is csak egy falatot adtak. Aztán kiderült, hogy volt pénz ételre csak jót akartak rajtam röhögni, közben mindenki rendesen étkezett.


Volt olyan, hogy úgy akarták, hogy iskolába menjek, hogy le volt szakadva a cipőm talpa. Mondtam hogy akkor nem megyek addig iskolába amig nem vesznek normális cipőt, és még engem akartak kirakni a házból.Konkrétan megfogtak és húztak.


Bármire kértem pénz soha nem adtak utána megröhögtek rajta meg hogy "had szenvedjen" stb.


Szakadt ruhákba és cipőkbe járattak, az iskolában már mindenki gúnyolt. Eközben nővéremnek heti szinten mentünk ruhákat venni, pedig végig könyörögtem, hogy vegyenek már nekem is. Titokban szét sirtam magam.


Érettségire nem tudtam készülni, nem tudtam elérni az anyagokat. Sirva könyörögtem többször, hogy vegyenek már gépet, mert elromlott. Az egész család mindennap szakadva röhögött rajtam, hozzá teszem, hogy bátyámnak és nővéremnek 200 ezres telefont és 200 ezres laptopot vettek fejenként. A barátommal se tudtam tartani a kapcsolatot, ő volt a mindenem és elveszitettem egy időre. Már azon gondolkodtam kiállok a sarokra. Pedig lehetett volna pénzem csak nem engedték, hogy szakmunkásnak menjek.


A folyton hazudozott például tanároknak is, hogy pl.:én kést szegeztem a torkához. Meg, hogy elruletteztem az összes pénzem, mikor kellett volna ételre. Közben meg folyamatosan ételt vettem belőle, mert otthon csak penészes kenyér és romlott sonka volt.


Pszichológusnak azt mondta, hogy ő a huszon x év alatt végig keresett munkát, hol ott folyamatosan mondta,hogy csak azért szült meg, hogy ne kelljen dolgoznia.


Állandóan hülyéztek meg piszkáltak.


Egyetem mellett kenyémen dolgoztam, hogy legyen pénzem kajára meg bérletre. Azt még volt pofája azt mondani, hogy de jó neked hogy semmit se kell csinálnod.


Már 4 éve elköltöztem, nem járok haza. De nem tudom se tisztelni, se szeretni. Mégis mindenhol az van fészen, hogy tiszteljed azt aki felnevelt. Ilyen emlékekkel hogy? Én lennék a szar?


2020. ápr. 26. 01:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem áll össze, hogy egyazon háztartásban csak penészes kenyér meg sonka van, miközben két gyerek fejenként 200 ezres dolgokat kap ajándékba.
2020. ápr. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
Ha szakadt cuccokban jártál volna és éheztettek volna, akkor a tanár jelentette volna az illetékes szerveknél, hogy nincsenek meg otthon a megfelelő körülményeid. Az iskola pszichológusnak is jelezte volna az anyád által elmondottakat. Azt el tudom hinni, hogy nem úgy kezeltek, mint a testvéreidet, de ez nagyon Hamupipőke történet, és nehezen hihető, hogy te láthatóan szenvedtél, az iskolában mégse foglalkozott veled egy tanár sem, holott anyád is beszélt velük...
2020. ápr. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

#1 öröklés


#2 a tanároknak rólam terjesztett mindenfélét. És igen szakadt ruhákban, cipőkben jártam és az osztálytársaim gúnyolódásán kivül ez senkit az égvilágon nem érdekelt.

Még egyetemista koromban is penészes kenyér és sonka volt!!!


De nem az volt a kérdés,hogy ti mennyire hiszitek el a "hamupipőke történetemet".


Hanem az, hogy én vagyok-e a szar amiért utálom őket.

2020. ápr. 26. 03:00
 4/34 A kérdező kommentje:
Egyébként vissza olvastam és semmi hazugságot vagy ferditést nem irtam, de m1... Látom else olvastátok
2020. ápr. 26. 03:04
 5/34 anonim ***** válasza:
23%

Nem ismerünk Kérdező, lehet hogy problémás, követelőző gyerek voltál, akit időnként megakartak regulázni.

A szakadt cipőről egy ismerősöm akaratos tini gyereke jut eszembe, aki szándékosan tönkretette a lábbelijét, mert anyuka nem volt hajlandó megvenni neki a 28eFt-os cipőt, amit a kölyök kinézett.

2020. ápr. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%
Annyi igaz lehet hogy a tanárok valóban öszarnak a gyerekre,ha éhezik,ha rongyokban jár is. Legalábbis 20 éve,mikor általánosba jártam tuti így volt.
2020. ápr. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
62%
Nem, a szüleid azok. Te embernek nem nevezhető állatok áldozata voltál. Sajnálom.
2020. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%

Aki azt írta,hogy a tanár ezt jelentené,nem tudom hol él. A mi tanáraink mindig leszrtak minket. Általánosban és középiskolàban is.


Kérdező!

Nem vagy rossz ember,mert nem szereted azokat,akik bántottak. Az érzelmeid helyénvalóak és normálisak.

2020. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, nekem az jött le az írásodból, hogy súlyos mentális problémáid vannak. Fordulj pszichológushoz.
2020. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Minek kell hazudozni, kérdező? Élvezed? Megint újrakezded a hamupipő-sztorikat naponta kétszer hogy sajnáljon már valaki? Csak mondom: Kóros hazudozó a kérdező. Időről időre mesikefolyamokat költ, és mindig az a lényege hogy mindenki szemét, bántja, ő meg az ártatlan barika. Átlag napi egy, de néha két ilyen hihetetlen kamumesét szokott kiírni. Aztán ha már több embernek leesik hogy össze vissza hazudozik, akkor el szokott tűnni egy időre- de mindig újra kezdi.
2020. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!