Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki akarnak rakni, otthonrol,...

Ki akarnak rakni, otthonrol, de még tanulok igy dolgokat, mit hogy kell csinálnom az életben. De "teher" vagyok a szüleimnek. Tartok attol mi lesz velem ha kivágank otthonrol. Nem telik albérletre sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Miért akarnak kirakni? A "tanulok igy dolgokat" mit jelent? Dolgozol vagy tanulsz?
2020. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

zavarosan fogalmazol....


Hol tanulsz? Hány éves vagy?

2020. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
85%
gyámügy.szerintem sokat segítenek.de hány éves vagy?
2020. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Balatoni srác^ ***** válasza:
89%

Mit jelent az hogy " tanulok igy dolgokat, mit hogy kell csinálnom az életben."


Most tanulod meg,hogy kell bevásárolni vagy mi?

2020. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

"tanulok igy dolgokat, mit hogy kell csinálnom az életben"


AZ ember vagy tanuljon, vagy dolgozzon.

Vagy ne csodálkozzon, hogy a szülei ki akarják vágni otthonról.

2020. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Miert vagy teher?

Ha ennyire felsz akkor miert nem javitassz a kapcsolatodon a szuleiddel?

Amikor reggel felkelsz, vard oket frissen fott kaveval, takarits egy picit ki a konyhaban, kivanj jo reggelt kerdezz a felol, kerdezd meg segithetsz e valamiben a haz korul/otthon?

Legyel udvarias es kedves (nem kell meghunyaszkodni), lassak hogy tiszteled oket es be szeretnel szallni az otthoni tennivalooban, javitani szeretnel a kapcsolatotokon.

Ha ezek ellenere nem javul a helyzet, akkor ne erezd magad rosszul, nem a te hibad.

Minden eroddel keress munkat, amilyen gyorsan tudsz es keress egy kiado szobat/agyat.

Nehez lesz. De megeri valtoztatni.

Sok sikert.

2020. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tanulja a dolgokat arra érti, hogy pl, hogyan főzzön mosson magára, hohy tartsa el magát, mi legyen ez első ha tényleg kirakják.


Ha 18 év alatt vagy gyámügy.

2020. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

"Szerintem a tanulja a dolgokat arra érti"

Szerintem pedig, ha a kérdező azt akarja, hogy komolyan legyen véve, akkor fogalmazzon is úgy! - ne nekünk kelljen kitalálni, mit is akar tkp.

.

Azt pedig, hogy szüleid ki akarnak rakni, biztosan komoly harcaid árán érted el.

2020. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező eltűnt...????


Ez a "tanulok így dolgokat" _ról nekem azok jutnak eszembe, akik a FB-oldalukra azt írják ki végzettségnél, hogy "az élet iskolája". :-DDDDDDD

2020. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A "tanulok így dolgokat" kifejezésről nekem az jutott eszembe, hogy iskoláit elvégezte (esetleg félbehagyta), nem dolgozik, és most teng-leng otthon, miközben "megtanulja" pl. hogyan adjon föl egy csekket a postán.

És a szüleinek ebből a helyzetből elege van.

2020. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!