Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagáltál volna ebben a...

Mit reagáltál volna ebben a helyzetbe?

Figyelt kérdés
A gyereked 8.osztályba azt mondja,hogy ő cirkusz iskolába szeretne menni.(Meglepő,de Magyarországon is van.)Az iskolába "felvételire" kell menni,ahol megnézik a tehetséged,tehát nem mindenkit vesznek fel.Ti elengednétek?Vagy egyből leszólnátok?(Amúgy nem,nem azért kérdezem,mert én vagyok a gyerek.Elsőre szerettem volna jelentkezni,de tudtam,hogy anyukám úgy se engedi.Így kiváncsi vagyok,hogy más szülők mit reagáltak volna.)

2020. ápr. 28. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy légbőlkapott ötlet, akkor nem. Ha van tehetsége, akkor igen. De ez nem 14 évesen szokott kiderülni. Nyilván kell hozzá valami alap, múlt, pl. tornász.
2020. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Semmi akadálya nem lenne, ha a suliban nem romlanak az eredményei.
2020. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagynénim artista. Simán elengedték mamámék artista suliba, semmi bajuk nem volt vele. Nyilván kell hozzá mozgás, egy alkat, súly, és tehetség. Meg persze szorgalom és kitartás, de ha nekem a majdani gyerekem azt mondja, hogy ő artista szeretne lenni, akkor beiratom mondjuk egy tornász klubba, vagy elviszem valahova, hogy lássa, és kipróbálja. Ha bejön neki, és becsületesen csinálja, megengedem neki az artistaiskolát. Ha nem, nem. Engem anyumék pl.: elengedtek a Nemesbe szóbelizni, de ha felvettek volna sem mehettem volna oda.😥
2020. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Az lepett volna meg, ha nyelvtan tanárnak készülnél.
2020. ápr. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el a felvételire, ha nem veszik fel, talál mást, ha meg felveszik, akkor a gyerek tehetséges, lehet neki örülni, vilávot lát miközben azt dolgozza amit szeret. Ígyis túl sok már a bölcsészbõl meg a közgázosból lett mosogató Ausztriában.
2020. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!