Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » (Leendő) szülők! Ti mit...

(Leendő) szülők! Ti mit mondanátok a tini lányotoknak (14-20 éves), ha a mellműtét ötletével állna elő?

Figyelt kérdés

Szóval én is ebbe a kategóriába tartozom, és hasonló műtéten gondolkozom. Édesanyám nincs, apukám (és bátyám) viszont nem tud valid érvet felhozni amivel lebeszélne a dologról, csak hogy "jóvanazúgy fogaddelmagad". (Egyébként jellemző rájuk, hogy nem túl magas az érzelmi intelligenciájuk)

Sportolok rendszeresen, törődöm magammal, arcra se vagyok csúnya, viszont úgy erzem a mellem a testem szégyene. Nem, ez nem a média hatása, csak ránézek a testemre, és "olyan szép lenne ha nem lógna ott az a két csoffadt izé". Idióta tini,csa sem vagyok, vannak céljaim, komoly szinten sportolok, vannak barátaim, volt már kapcsolatom.

De úgy érzem ez az én átkom, és egyszerűen nem tudom magam szépnek látni, amíg így nézek ki, és a jövőben (persze saját pénzemből) meg akarom csináltatni?

Ez baj egyáltalán? Ha a ti lányotok ezt akarná?



2020. máj. 4. 18:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
a mell 21-22 éves korig nő, addig nem érdemes műttetni
2020. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 ASegélyember ***** válasza:
96%
Ha felnőtt vagy/ leszel nem szólhatnak bele, bár én sose műttetném hiszen kb középkategória vagyok. Ha kicsi lenne talán felmerülne bennem.
2020. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy?
2020. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
32%
én leütném de egyébként megpróbálnám megmagyarázni neki hogy úgy szép ahogy
2020. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Pontosan ugyanilyen:

[link]

2020. máj. 4. 19:05
 6/39 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Nyilván egy szülőnek az kell legyen a legfontosabb, hogy a gyermekének jó legyen. Ha te úgy érzed, egy új mellel lennél igazán önmagad, csak és kizárólag úgy tudnád nyugodt szívvel a tükörbe nézni, hát legyen. Főleg, hogy te fizetnél érte, és nem kuncsorognál a szülőktől.

Viszont ilyen beavatkozást csak és kizárólag felnőtt korban, 18 éves kor felett engedélyezném a lányomnak, bár nem tudom, lehetséges-e egyáltalán fiatalabb korban.

2020. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
93%

nehéz kérdés, de az azért nagyjából kiderül, hogy nem bazi bögyöket akarsz, hanem a formájukkal nem vagy elégedett, ha jól értem. Mondjuk ez még a jobbik eset, mert ebben az esetben még a zsebésznek is könnyebb a dolga, mert lehet, hogy semmi nem kell beépíteni pluszban.

Szülő szempontból annyi előnye van az ősöknek, hogy még a legolcsóbb plasztikai beavatkozás is bőven több, mint 10 évnyi zsebpénz, ha meg 18 év alatti, akkor úgysem mehet addig az átszabósdi, amíg nem leszel nagykorú.

2020. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%
Amíg fejlődésben vagy, addig úgysem csinálnak vele semmit.
2020. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
92%
14-20 éves??? Nagyon nem mindegy. Ha elmúlt 18 éves, akkor körbejarnánk a témát. Ha biztonságos, akkor támogatnám, ha olyan, mint a képen. Mert ez nem kicsi, hanem nagyon fura formájú. Megértem, hogy nem tudod elfogadni. De a sport miatt, meg egyébként is, ne óriási labdákat válassz.
2020. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
19 vagyok egyébként, de ez kb 14 éves korom óta bánt.
2020. máj. 4. 19:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!