Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg, hogy itt...

Hogy mondjam meg, hogy itt nem csak egy fiú a gond?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel még a nyáron, közös ismerős által. Még sosem voltam így, de vele kb azonnal egy hullámhosszon voltam, biztonságban éreztem magam mellette (alapból nagyon bizalmatlan vagyok mindenkivel). Júliusban mutattak be minket egymásnak, augusztus végén már totál bele voltam zúgva. Viszont a legfőbb gond az volt, hogy én egy 17 éves gimnazista vagyok, ő pedig 33 éves, felnőtt ember... Főként emiatt titokban tartottuk ezt az egészet, ami itthon nekem könnyű volt, mert a szüleim 8 éves korom óta nem állnak egymással szóba és régen láthatásra is úgy jártam, hogy apa még az utcánkba sem kanyarodhatott be. Így gyakran mondtam, hogy éppen apánál vagyok, vagy apával megyek valahova, és tudtam, hogy akkor anya nem fog kérdezősködni.

Mondhatni "együtt voltunk" 5 hónapot, és az egész olyan furcsa volt. Régebben az életem a tanulás-különórák-barátok-családból állt, aztán hirtelen alig vártam, hogy szabaduljak az óráimról és találkozzunk, csináljunk valamit. Lehet, hogy későnérő vagyok, de nekem előtte nem voltak fiúim, nem kavarásztam bulikban, nem is nagyon foglalkoztam ezzel. Úgy voltam vele, hogy majd jön, ha jönnie kell. És hirtelen ott volt, teljesen levett a lábamról. Visszagondolva, szerintem ha azt mondta volna egy reggel, hogy költözzek vele a világ végére, azt is megtettem volna.


Aztán 5 hónap után a semmiből megváltozott, kevesebbet beszéltünk/irkáltunk és a mai napig emlékszem, amikor először kezdtem azt érezni, hogy távolodik tőlem és tudtam, hogy baj lesz. Rá 4 napra mondta, hogy szerinte ezt fejezzük be, mert ez sehová nem vezet stb. Azt hittem, hogy megharagudott valamiért, és pár nap múlva keres, megbeszéljük, kibékülünk, de letiltott mindenhonnan, még a telefonszámomat is. Egy hét alatt történt ez. Először csak ürességet éreztem és hányingert, vagy mintha szorított volna mindenem belül, utána rengeteget sírtam. Sőt, néha még most is sírok 1-1 szomorú számon, vagy romantikus filmen. Igazából olyan, mintha nem ugyanaz lennék, mint régen. Az első 3 hét szörnyű volt, mamámtól még nyugtatót is kaptam, hogy aludni tudjak (amúgy 3-4-ig csak forgolódtam). Utána az iskolával akartam lefoglalni magam, de jött a járvány és itthon kellett maradjak, ami még rosszabb. Tanulok rendesen, nyelvvizsgára készülök, de így is rengeteg szabadidőm marad és mindig azt lesem még mindig, hogy nem-e írt. Mikor úgy érzem, már jobban vagyok és elfelejtettem, akkor jön valami, és azonnal eszembe jut. Pl. elég, ha egy olyan autót látok, mint az övé, vagy olyan zene szól, amit együtt hallgattunk. Itthon anyáék, meg az egész család úgy tudja, hogy csak egy srác volt, akivel alakulóban voltam. Ezért ő folyton azt mondja, hogy ezek a kamasz szerelmek ilyenek, meg az ő idejében is volt olyan osztálytársa, akivel folyton macska-egér harc ment... De ő nem egy fiú volt, akivel iskola után bandáztunk a parkolóban, vagy szombatonként összefutottunk egy buliban. És nem tudom, ezt mégis hogy mondjam meg neki anélkül, hogy kiborulna és 18 éves koromig ne zárná rám az ajtót.


2020. máj. 7. 11:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát pedig ez csak egy fiú volt, igaz, az öregfiú kategóriából. Majd elmulik
2020. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne mondd meg, mert akkor aztán tényleg elkezdenek majd őrizgetni. Ilyen az első szerelem elmúlása, pontosan. Nincs benne semmi szokatlan, mindenkinél ugyanígy zajlik. Én pl. két évig szenvedtem utána. Ez van, ki kell bírni.
2020. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
De igen, az volt. Neki csak egy kaland voltal. Friss husi. Te meg hu..e lány módjára bele szerettel. Majd elmúlik. Mindig elmúlik, és mindig lesz másik. Hiába hiszed most azt hogy nem. Majd ha tapasztaltabb leszel rájössz, hogy egy ideig fáj, de utána meg rájössz hogy milyen bolond is voltal hogy ennyit keseregtel utana.
2020. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasan nehéz, de idővel túl leszel rajta. Otthon nyilván ne mondd el, bármennyire is szeretnéd, mert csak rosszabb lesz. Próbáld meg mégjobban lefoglalni magadat, ha eszedbe is jut, valami másra gondolj, és idővel halvanyulni fog majd. Egyszer pedig eljön majd Ő is (nem, nem a mostani, hanem az Igazibb!) 😊
2020. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene elmondanod?Kellemetlen,hogy nem lehet beszélni róla,de a leírt dolgok alapján inkább ne szólj neki!
2020. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy elmúlik ez, vagyis nagyon remélem. Tudom, hogy nem vagyok rendben, hogy nem normális a viselkedésem, de nem bírok változtatni. Vagyis de, ideig-óráig, utána meg csak jobban fáj az egész... Anya rákérdezett, hogy lefeküdtünk-e, vagy volt-e valami, de nem akartam konkrétumot mondani, mert akkor tuti azt akarta volna, hogy mutassam meg, ki az. Ezért csak annyit tud, hogy beszélgettünk sokat. Ezért is legyint általában, hogy "elmúlik".
2020. máj. 7. 11:49
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
2. tökéletes válasz.
2020. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell elmondani! Vannak olyan helyzetek amit a szulok nem erthetnek meg.

En is atestem ezen. 19 voltam, o 37. Eljatszotta nekem, hogy milyen csodas ferfi, 8 honap utan kidobott egyik naprol a masikra mert kiderult 2 gyereke van, jon a harmadik. Csak kaland voltam.

Nekem a rajzolas, olvasas segitett lekuzdeni amit ereztem. De minden elmulik, erosnek kell lenned, elotted az elet!

2020. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Ne mondd el a valóságot, mert fölösleges.

A pasi bizonyára tudta már a legelején, hogy ez nem lesz hosszú kapcsolat, de jellemtelenül visszaélt egy tapasztalatlan lány bizalmával. Ne sajnáld, hogy így alakult.

Hidd el, fiatal vagy még - lesznek mások helyette, akik közül majd választhatsz egyet.

Ffi.

2020. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem csak egy nagyra nőtt, lelkiszegény, infantilis kölyökről van szó, aki
2020. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!