Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom elviselni az anyukám...

Nem bírom elviselni az anyukámat. Lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés

Amióta tudom hogy csalja az apámat, bármit csinál az irritál. Már ha meglátom akkor is. Minden apró kis cselekedet amit csinál zavar. Sokszor van hogy ingerülten válaszolok neki hiába nem csinált semmi rosszat és látom hogy ez bántja de nem mondhatom a szemébe hogy tudom hogy csalod apát. Már nem tudom mit tegyek. Lassan két éve így megy ez.

18/L (anya nem tudja hogy tudom hogy csalja apát)



2020. máj. 9. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Két lehetőséged van:

1. Megbeszéled vele.

2. Kivárod, míg elköltözhetsz.

2020. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Nagykorú vagy, elköltözhetsz.
2020. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Csalja az apádat?

És honnan tudod, hogy erről apád nem tud? Lehet, hogy apád 5 éve impotens, vagy elhidegültek egymástól és pont miattad így állapodtak meg.

Magyarán semmit nem tudsz, belemászol olyasmibe, amihez semmi közöd nincs. Ha fordítva történne és anyád viselkedne így a te szexuális életed, párkapcsolatod miatt, akkor meg az lenne a bajod, hogy "beleszól"

Nagykorú vagy, ha nem tudod ezt kívülállóként kezelni, akkor költözz!

2020. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Te tartod a gyertyát anyádnak?

A szüleid egy pár, a szexuális életükhöz, vagy annak zavaraihoz a világon semmi közöd!

2020. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

1.: Mi közöd hozzá?

2.: Te is fogod a kanodat. NEM! Ne írd le, hogy te nem, mert de!

2020. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a szüleim nem csalják egymást, mégsem túl jó a kapcsolatom velük. Szeretem őket, de nem jövünk ki jól. Szerintem ez teljesen elfogadhatatlan, hogy valaki megcsalja a párját. Most lehet sokan felhörtyennek, de nem érdekel. Szerintem a legjobb, ha szembesíted a nézeteiddel és ha így sem javul a helyzet, jobb, ha elköltözöl, mert ha ennyire rossz a helyzet, akkor az mindenkinek rossz.
2020. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Emberek! Valamilyen szinten igenis van köze hozzá, hiszen kihat a családi életükre. Ha más nem, hát az biztosan, hogy ő tud a csalásról és ez megváltoztatta a viszonyát az anyjával.


Kicsi lány, kérlek, önts tiszta vizet a pohárba anyáddal! Lehet, hogy valamit nem jól tudsz, de ha igaz is a csalás, akkor is vannak más információk, amiket anyádtól megtudhatsz és változtat a nézeteiden. Majdnem felnőtt vagy, meg tudjátok beszélni.


Én is anya vagyok. Ha ilyen szituban lennék, örülnék, ha a lányom elmondaná, miket érez és gondol.

2020. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
Te sem vgay jobb nála! Úgy látszik, nálatok családi vonás a hazudozás és a gerinctelenség. 5 percig nem bírnám ki ilyen helyzetben, hogy ne beszéljek anyámmal, és ha szeretném az apámat, akkor kényszeríteném rá, hogy elmondja neki, vagy megtenném én.
2020. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Honnan tudtad meg,hogy csalja az anyud az apudat?A helyedben én az anyudat szembesiteném ezzel kapcsolatban.Gyerekkoromban végig néztem,hogy az anyám füvel-fával csalta az apumat.Az apum tudott róla, ez miatt lett alkoholista, de nem hagyta el az anyámat,mert a gyerekek fontosabbak voltak neki.
2020. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

16 voltam, anya mutatott a húgom táncversenyéről képet a telefonján. Írt az egyik barátnője neki és én teljesen véletlen megnyitottam. Olyan üzeneteket váltottak, amiből lejött hogy félrelép anya. Kb 2 hétre rá fel kellet hívnom a nagyiékat telefonon és amikor megnyitottam a Viber-t akkor azonnal belépett abba a beszélgetésbe amiben legutóbb volt. Apa egyik barátjával cserélgettek elég intim képeket.


Apa biztos nem tudja, mert mindigis úgy neveltek minket, hogy mindenféle ilyen dolgokat elleneztek. Apukám biztosan kiakadna mert nagyon szereti anyát ez látszik rajta.


Én nem tudom elfogadni, hogy anyám ezt teszi. 3 gyerekes anya, az akivel csalja az meg egy 3 gyerekes apa. Hogy nem gondolnak bele abba hogy 2 házasságot és 2 családot tesznek tönkre? Én rettentő felelőtlennek tartom ezt a lépést mindkettőjük felől! Ha már nem működik a kapcsolatuk váljanak el és utána azt csinálnak amit akarnak! Ez így sokkal rosszabb, mert ha kiderül rengeteg vita lesz és ellentét köztük és minden ki fog derülni a tesóim és a másik fél kisgyerekei előtt is.

2020. máj. 9. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!