Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beleszólnátok abba, hogy a...

Beleszólnátok abba, hogy a 18éves lányotok milyen alakokkal találkozgat?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat lóg nála 10évvel idősebb férfiakkal, akik ráadásul motoroznak. Nem Simsonsról, vagy MZről van szó, hanem 600-1000köbcentis szörnyetegek, amik másodpercek alatt elérik a 200at. Eddig csak itt városban cirkáltak, de már tervezik, hogy elmennek a hegyekbe túrázni. Én ezt nagyon ellenzem, már attól kiakadtam, hogy felült egy ilyen motorra, de mikor előállt azzal, hogy nyáron a román kárpátokra akarnak menni... Mondtam, hogy szó sem lehet róla, és ha ennyire utazni akar, akkor csinálja meg a jogsit, és veszek neki egy használtautót. Most haragszik rám, amiért beleszólok a magánéletében.

2020. máj. 10. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

18 éves koráig úgy nevelném, hogy ne kelljen beleszólni, ezért aztán nem is találkozgatna kétes alakokkal.

2020. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Fuh, én sok mindent nem tiltanék, de a motorozást azt biztos. Láttam motorbalesetet élőben. :( Nem engedném hogy kockáztassa a lányom életét pár "vagányvagyokmertmegyek200al" fickóért.
2020. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem a koruk lenne gond, hanem a motor. Sajnos az ismerősi körben több fiú is meghalt motorbalesetben. Nem engedném motorozni. Pláne nem mások mögé felülni.
2020. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Savlekotő ***** válasza:
100%
Felnőtt,ha tiltod ellened fordul,és maximum elmarad egy életre, és ünnepekkor néz feléd vagy akkor se.. Eddig mi volt? Ha lett volna nevelés meg együttlét ismernéd, akkor nem örült volna meg 18 évesen és nem 10 20 évvel idősebb fazonok motorján lovagolna,borítékolom hogy a probléma se mostanság kezdődött,nem 18 nál kell kamillázni hogy óppá azt se tudom ki a gyerekem.. Pf..
2020. máj. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
93%

Előzőeknek! Nehogy már a motor legyen hibás! Az volt a hülye aki aki vezette. Meg, hűha 200-al is tud menni! És akkor mi van? Tud, de nem kötelező. Ilyen alapon kést v kalapácsot se vegyél mert azt se csak evésre lehet használni!

A román hegyekkel, gondolom a Transfogarasra és Alpinára gondoltak. Felejthetetlen túra lesz. Nagyon szép vidék és nem lehet száguldozni.

Én inkább a 10 évvel idősebb fickók témát járnám körül függetlenül attól, h motoros, autós v éppen biciklis!

2020. máj. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!