Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha megtudtam hogy...

Mit tegyek ha megtudtam hogy anyám prostituált?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden :elvált apámtól majd nagyszülőkhöz költöztünk. KB. 2 éve vettem észre hogy feltűnően sokat email-ezik, kiderül hogy van egy párja (soha nem mondta el nekem). Ezzel még nem is lenne baj, csakhogy ma itthon hagyta a telefonját ami sokat jelzett és a végén belenéztem. Olyan üzeneteket váltanak amiből egyből leesett a szitu, félreérthetetlen hogy anyám prosti. És ebben a párja támogatja, "élvezkedik" hogy van egy k*rvája.


Alapból nem jó a kapcsolatunk, ráadásul szerintem nárcisztikus. Hibásnak érzem magam hogy belenéztem a levelezésibe, de ez nagyon összetört, nem tudom hogy mit tegyek.



2020. máj. 15. 16:45
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Tovább olvasgattam és kiderül hogy mégis a csávója futtatja..és hétvégenkét éjjel jár "dolgozni". Mellesleg a pali úgy beszél ez mellé anyámmal hogy jobb helyeken a kutyához ne úgy szólnak, élvezi hogy anyám engedelmeskedik neki, és anyám ezt élvezi.. Mit ne mondjak, életem legnagyobb csalódása ez..
2020. máj. 30. 21:20
 12/27 anonim ***** válasza:
21%
No igen, az Alíz Csodaországban már sosem lesz a régi ezután.
2020. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudsz mit tenni. Azt mondtad hogy alapból rossz a kapcsolatotok, így meggyőzni se tudnád hogy ne tegye. És az se baj hogy nem ismered a "barátját". Csak annyit tudsz tenni hogy tanulsz, és ha elvégzed a sulit dolgozni kezdesz és elköltözöl.
2020. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

Ha az ún. palija ezt élvezi és anyád is élvezi, akkor ez nem szimpla strici-k*va felállás, inkább szimbiótizmus. Lehet anyád rájött a válás után, hogy neki hiányzik az életéből 1 domináns ember, meg kimaradt a pasizás fiatal korában. Apád milyen típus? Tutyimutyi vagy asztalra csap?

Anyádnak van valami rendes szakmája vagy esélytelen, hogy megéljen egy fizuból veled? Dolgozott a válás előtt? Nagyszüleid sejtik? Nekik is megpendíthetnéd.

Mely régióban éltek?


Lehet le kéne vele ülni beszélni. De csak akkor ha már lecsillapodtál, mert nem látnál tisztán.

2020. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
0%
Add meg a szâmàt... lealàzom!
2020. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Apám egy köcsög, nem is nagyon tartjuk vele a kapcsolatot. De még együtt volt anyámmal, ugyan azt csinálta mint a ez a csávó, alázta és ezt anyám élvezi. Van normális, jól kereső munkája, amiből mindketten megélnénk, ezért se értem hogy miért szorul rá erre. Egyszer azt írta hogy "jó érzés hogy van miből költeni" mikor eddig is volt miből. Nagyszüleim nem sejtik, de talán az lenne a legjobb ha ők tudnák meg legelőször, biztos kapna anyám egy kis fejmosást. Mellesleg nem vagyok pszichológus de a pali stílusa anyámmal szemben, és hogy anyámnak egy rossz szava se lehet és hogy ebben a kapcsolatban jól érzi magát,sztm ez Stockholm szindróma.
2020. jún. 1. 13:45
 17/27 anonim ***** válasza:
68%
Ebbe ne szólj bele, márcsak azért se, mert te fogod a rövidebbet húzni. Hagyjad, szeresd, ne kritizáld!
2020. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezer százalék, hogy prostituált?


Tudom, hogy szörnyű ilyet megtudni a szülőkről, de ők is emberek, különböző szexuális preferenciákkal. Lehet swingerkednek vagy hasonló. Lehet ilyen szerepjáték szerűség, és a férfi szeretőket szervez le neki, mert arra izgulnak.


Tudom, hogy a saját szüleinkkel kapcsolatban borzasztó ilyenekbe belegondolni, de ha van rendes munkája, és nincsenek komoly anyagi gondjaitok, akkor lehetséges, hogy ez csak valami szexuális játék közöttük.

2020. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
1000%. Minden erre utaló dolgokat leírták e-mailben,van egy "létszám" amit elvár a pali,azt is írta egyszer hogy ugye nem haragszol hogy k*rvát csináltam belőled. . És a pali arra izgul hogy milyen jó neki hogy előtte "elhasználják"anyámat.
2020. jún. 10. 15:19
 20/27 anonim ***** válasza:
30%
Anyukád sub. Ne foglalkozz ezzel, nem a te dolgod az ő szexuális élete. A nagyszülők meg végképp ne tudják meg, az csak rontana mindenen.. Gondolj bele, milyen érzés volt megtudni hogy anyukád prostituált, és gondolj bele, mennyivel rosszabb lenne ezt a gyerekedről megtudni.. Figyelj, alapvetően annyit tudsz tenni, hogy próbálod javítani a kapcsolatotokat. Esteleg figyeled hogy nem éri e bántódás, s ha igen, azonnal beszélj vele erről az egészről, mond el, hogy aggódsz. De mond el, hogy megérted hogy erre van szüksége. Adj időt magatoknak.
2020. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!