Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők!Engednétek hogy a 18...

Szülők!Engednétek hogy a 18 éves lányotoknál ott aludjon a 26 éves barátja(8,5 év a korkülönbség).?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdésben én vagyok az a 18 éves lány.Fél éve együtt vagyunk a barátommal.A szüleimnek bemutattam.Nekem ez fontos volt.Elég rosszul kezelték a korkülönbséget.De szimpatikusnak tartják.Tudják azt hogy egy kedves aranyos ember.Fél év együtt lét után nagyon szeretnék vele együtt aludni is.De a szüleim nem engedik.Már felajánlottam azt is ha kell nyitott ajtónál alszunk.De így se.Arról meg szó se lehet hogy én aludjak nála.

2020. máj. 15. 17:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Engedném, főleg mert szexuális életet nappal is lehet élni. Ha szimpatikus nekik, hosszabb ideje együtt vagytok, nem tudom mi erre az okuk.
2020. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
90%
Igen. Felnőtt ember, azt csinál amit akar.
2020. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 OliverP.S válasza:
87%

18 évesen már csak nem szabnám meg neki. Nagykorú, ideje felnőnie fejben és önálló döntéseket hoznia.


24/f

2020. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
2020. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%

En 17 evesen harcoltam ki, hogy a baratomnal aludhassak (akkor 3 ev volt koztunk a kulonbseg, tartos kapcsolat volt)

Alig 19 evesen uj parom lett, 9 evvel idosebb, mint en. Sztem 2 hete sem voltunk egyutt, mikor nala toltottem az elso kozos hetvegenket :) Ez is egy kb 2 eves kapcsolat volt...

18 evesen... Egyetemet kezdtem, koliba koltoztem, oda mentem, ahova akartam :D

2020. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Savlekotő ***** válasza:
76%
Mond meg hogy már túl vagy rajta.. Mikor engedik majd 22 évesen,vagy ha elvett addig meg szűznek hisznek,mert biztos hogy már túl vagy rajta sokadjára.. Mai szülők totál vakok vagy ennyire ostobák?
2020. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%
Igen, de közölném vele, hogy ha baba lesz és a pasi lelép, akkor hozzánk ne jöjjön vissza, mert nem fogjuk nevelni a zabigyerekét.
2020. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel indokolják, hogy nem engedik ott aludni? Elvileg azt megszabhatják, hogy a saját otthonukban kit látnak szívesen éjszakára is, ez ellen nem sokat tudsz tenni. Azt, hogy te menj a barátodhoz, nem akadályozhatják meg, bár utána megkeseríthetik az életedet.

Le kell ülni, meg kell beszélni értelmesen.

2020. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Másik kérdésnél olvastam. 30 éves pasi,szülei nem engedik,hogy nőt vigyen haza.

Ennek az oka! Bizalmatlanok!!! Tehát ,attól félnek a nő lejmol,vagy fertőzést visz a házba...Szüleidnél ez a bizalmatlanság nem lehet?

2020. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat,várom a továbbiakat is.Itt nem a barátommal való bizalmatlansággal van a baj.Itt ezt azzal indokolják hogy nem mert nem akarják hogy lefeküdjek vele.Pedig 18 évesen szerintem már nem kéne ezt tiltani.2 felelősség teljes emberről van szó.
2020. máj. 15. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!