Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljek anyával?

Hogyan beszéljek anyával?

Figyelt kérdés
Anya és apa elváltak 10 éve kb és most úgy néz ki apa vissza jön.Nagyon nem szeretem őt mert ütötte anyát stb és örültem amikor elváltak.Nagyon nem akarom hogy az legyen mint régen és sajnos nem változott meg.Hogy mondjam el ezt anyának hogy nem akarom hogy itt legyen?
2020. máj. 15. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg a száddal. De akár el is mutogathatod neki.
2020. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Savlekotő ***** válasza:
100%
Semmit nem tehetsz anyádnak látszólag hiányzik a megszokott verés,nem tudsz nagyszülőkhöz fordulni?
2020. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt annyira nem érten hogy egy nőnek miért kell olyan ember aki üti vagy ütötte.

Én is belecsöppentem eléggé egy ilyen családba. Párom szülei,az anyja egész életébe eltűrte hogy üti,veri (de durván,monokli,lila foltok,törött kéz) és nem egyszer bántotta a 2 gyereket is. Sajnos volt vita ez miatt és mindig azt vágja a fejemhez hogy a gyerekek miatt maradt együtt az emberrel mert milyen rossz lenne ha el váltak volna,mit mondtak volna a gyerekeknek.sajnos azt kell mondani hogy az ilyen megérdemli a sorsát,és már minket is hidegen hagy..persze ne beszéljek ugye arról hogy kedves anyós pajti egész életébe nem dolgozott mert arra jó az ura hogy eltartsa.........

2020. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Téged nem bántott? Hány éves vagy? Szerinted képes lenne téged is bántani?

Bocsánat, hogy ilyet írok, de anyukádat nem tudom megérteni és sajnálni. Viszont ha azzal érvelnél, hogy félsz tőle, hátha téged választ anyukád apud helyett.


Én amint tudtam elköltöztem otthonról, mert hozzánk anyu akart visszajönni. Velem nagyon agresszív volt már a végén anyu és megmondtam apunak, hogy hülyeség az az érvelése, hogy "miattunk fogadja vissza, mert a gyereknek anya kell".

Szerencsére csak pár napig voltak együtt aztán, mindenki rátalált a boldogságra. 3 évig nem beszéltem anyuval.

Külföldre költöztem, azóta már jó a kapcsolatom mindkettejükkel.

2020. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!